(Perkeltas) SUPER DISKOTEKA – 4/ СУПЕР ДИСКОТЕКА – 4

(Perkeltas) SUPER DISKOTEKA – 4/ СУПЕР ДИСКОТЕКА – 4

Atnaujinta 2021 03 27

Informuojame  kad renginys SUPER DISKOTEKA – 4/ СУПЕР ДИСКОТЕКА – 4, kuris buvo perkeltas  į 2021 metų balandžio 10 d. neįvyks  dėl karantino (covid 19 ).
Nauja renginio data 2022.03.12. Labai apgailestaujame , kad renginį vėl teko perkelti. Prašome kantrybės ir supratimo nes tai įvyko  ne dėl mūsų kaltės.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.

 
Dėl pinigų grąžinimo:
Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimų  renginio organizatorius privalo grąžinti  už bilietą sumokėtus pinigus ne vėliau kaip per 14 dienų nuo nustatytos vėlesnės renginio datos. (Renginio data 2022.03.12 ) Pinigai bus grąžinami po renginio, jeigu nepasikeis Vyriausybės nutarimas ir situacija. Jei su vėlesne renginio data nesutinkate, turite teisę ne vėliau kaip per 60 dienų (iki gegužės 26 d.) nuo pranešimo apie vėlesnę renginio datą pranešti paslaugų teikėjui apie savo nesutikimą Prašymus gražinti pinigus reikia pateikti el. paštų:
[email protected]. Kuponų įmonė nesuteikia, kadangi tai vienintelis renginys. Daugiau informacijos dėl Vyriausybės nutarimo galite rasti:
http://www.vvtat.lt/informacija-vartotojams-koronaviruso-laikotarpiu/677/dazniausi-klausimai-del-paslaugu-ir-prekiu-atsizvelgiant-i-koronavirusa:1365
 

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

 

Puikus šou, puikus garsas, nuostabi šviesa, profesionalus šokių šou baletas, 4 žymūs kolektyvai didžiuliame koncerte, kurio trukmė apie 2 val. 30 min. su pertrauka. Skambės mėgstamiausi hitai: „Rozovyje Rozy“ („Rožinės Rožės“), „Romaški dlia Nataški“ („Ramunėlės Nataša“i), „Volčica“ („Vilkė“), „Kak upoitelnyje v Rosii večera“ (Vilkė „Kokie svaiginantys Rusijoje vakarai“), „Doždi“ („Lietūs“), „Solnyško mojio“ („Saulute mano“), „Stakančik Brendi“ („Brendžio stiklas“), „Čaška kofeju“ („Kavos puodelis“), „Na belom pokryvale janvaria“ („Ant balto sausio užtiesalo“) ir dauguma kitų.

MARINA CHLEBNIKOVA1997 metais tampa populiari su savo linksma daina „Čaška kofiju“ („Kavos puodelis“), tapusia vienu iš pagrindinių liaudies hitų, festivalio „Pesnia goda“ („Metų daina“) laureate, o taip pat gavo pirmą apdovanojimą „Zolotoj gramofon“ („Auksinis gromofonas“) ir radijo stoties premiją.   

ALEKSANDRAS DOBRONRAVOVAS – autorius, kompozitorius, dainininkas  – nuo 1988 iki 1992 m. dirbo kolektyve „Vesiolyje rebiata“ („Linksmieji vyrukai“). Kolektyvo hitas –  Rozovyje Rozy (Rožinės Rožės). 1990 metais Aleksandras Dobronravovas su daina „Beznadioga“ („Beviltiškas“) tampa „Pesnia goda“ („Metų daina“) laureatu. 1996 metais gavo kvietimą į grupę „Belyj oriol“ („Baltasis erelis“). Nuo 1997-ųjų iki 2000-ųjų metų grupė kasmet išleisdavo po vieną albumą: „Ptica vysokogo poliota“ („Aukštai skrendantis paukštis“), „Potomu, što nelzia byt takoj krasivoj“ („Todėl, kad negalima būti tokia gražia“), „S vysokich gor“ („Nuo aukštų kalnų“), „Dobryj večer“ („Labas vakaras“). Juos sudarė visiems žinomi hitai: „Ja kupliu tebe novuju žizn“ („Aš nupirksiu tau naują gyvenimą“), „Kak upoitelnyje v Rosii večera“ (Vilkė „Kokie svaiginantys Rusijoje vakarai“) ir kt. Nuo 1999 metų prasideda solinė Aleksandro Dobronravovo karjera, filmuojamas dainos „Beznadioga“ („Beviltiškas“) klipas ir atsiranda daina „Volčica“ („Vilkė“) ir daugelis kitų.

Michailas Muromas – dainininkas, kompozitorius ir aktorius – vienas iš svarbiausių 1980-ųjų pabaigos pop muzikos simbolių. Jo žinomiausi hitai – „Jabloki na sniegu“ („Obuoliai ant sniego“), „Strannaja ženščina“ („Keista moteris“), „Ariadna“.

„Sergejus Vasiuta ir grupė Sladkij son“ (Saldus sapnas) – legendinė 1980-ųjų pabaigos – 1990-ųjų pradžios pop grupė. Pagrindiniai jų hitai – „Na belom pokryvale janvaria“ („Ant balto sausio užtiesalo“) ir „Čiornaja groza“ („Juodoji audra“).

 

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: yra
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-6
Nuolaidos: -15% nuolaida bilietams. Norint pasinaudoti nuolaida pasirinkite kainos kategoriją “-15% nuolaida”. Bilietų kiekis su nuolaida ribotas!

DAUGIAU