(Perkeltas) THE BLACK DAHLIA MURDER, RINGS OF SATURN, VISCERA: Verminous Tour 2022

(Perkeltas) THE BLACK DAHLIA MURDER, RINGS OF SATURN, VISCERA: Verminous Tour 2022

Pranešame, kad renginys THE BLACK DAHLIA MURDER, RINGS OF SATURN, VISCERA: Verminous Tour 2021 yra perkeliamas iš 2021 m. vasario 16 d. į 2022 m. vasario 22 d. 20:00 val.
 
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
 
Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki gruodžio 4 d.
Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: [email protected] ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Verminous Tour 2022: THE BLACK DAHLIA MURDER, RINGS OF SATURN, VISCERA

Visame pasaulyje koronaviruso pandemijai nemažinant apsukų, muzikantai įvertina visas rizikas ir dėlioja naujus gastrolių planus. Tarp jų ir kelionei iš JAV į Europą pasiryžę melodingojo death metalo atlikėjai „The Black Dahlia Murder“, kurie koncertiniame ture su kitom dviem grupėm „Rings Of Saturn“ ir „Viscera“ pristatys savo naujausią albumą. Jie skelbia būsimo turo perkėlimą į 2022 m. pradžią, o nauja koncerto Vilniaus klube „Vakaris“ data yra 2022 m. vasario 22 d.

„The Black Dahlia Murder“ yra JAV melodingo death metalo grupė, susikūrusi 2001 m. Jos pavadinimas kilęs iš plačiai nuskambėjusios, bet taip ir neišaiškintos Elizabeth Short, dažnai vadinamos „Black Dahlia“, žmogžudystės 1947 metais. Grupės diskografijoje šiuo metu yra jau devyni studijiniai albumai, kurių paskutinis “Verminous” pasirodė 2020 m. balandžio 17 d. ir tapo naujausio koncertinio turo objektu. Visi grupės albumai, išskyrus pirmąjį, pateko į populiariausių albumų „Billboard 200“ sąrašą. Ekstremalios muzikos atlikėjams tai yra tikrai aukštas pasiekimas, sustiprinęs grupės pozicijas šio žanro JAV atlikėjų tarpe. Mūsų šalyje jie lankysis pirmą kartą ir tai bus puiki dovana visiems grupės fanams Lietuvoje.

THE BLACK DAHLIA MURDER – Removal of the Oaken Stake (2020)
https://youtu.be/bH-ybGw1r3s

Antra turo dalyvė – JAV progresyvaus deathcore metalo grupė „Rings of Saturn“ iš Kalifornijos. Grupė susikūrė 2009 m. kaip studijinis projektas, tačiau sulaukė didelio populiarumo, suformavo pilną sudėtį ir vėliau pradėjo koncertuoti gyvai. „Rings of Saturn“ pasižymi labai technišku stiliumi, jų muzika nagrinėja ateivių gyvenimo ir kosmoso temas. Naujausias albumas „Gidim“ pasirodė 2019 metų spalį.

RINGS OF SATURN – The Husk (2019)
https://youtu.be/F87MWt-1X1w

Trečias koncertinio turo kolektyvas – Europos ekstremaliojo metalo atstovai “Viscera” iš Jungtinės Karalystės. Įkvėpti grupių „Pantera“, „Meshuggah“, „At The Gates“ ar „Killswitch Engage“, „Viscera“ sujungia jų įtaką su „modern tech death“ ir „deathcore“ naujais skoniais ir tampa nauja kylančia jėga, į kurią reikia reaguoti. Grupė išleido savo debiutinį singlą „Lamb to the Slaughter“ 2019 m. pabaigoje bei taip stipriai pareiškė apie grupės veiklos pradžią. Tai užtvirtina ir naujasis studijinis albumas „Obsidian”, pasirodęs 2020 m. kovo 6 d.

VISCERA – Lamb to the Slaughter (2019)
https://youtu.be/PQxdG1pV7Tc

Ekstremalios muzikos koncertas Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną – puiki dovana visiems sunkiosios muzikos gerbėjams ir šalies patriotams. Teskamba muzikos be kompromisų akordai garsiai ir užtikrintai visiems susirinkusiems pasiklausyti trijų grupių „The Black Dahlia Murder“, „Rings Of Saturn“ ir „Viscera“ Vilniaus klube „Vakaris“ 2022 m. vasario 22 d. 

 

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys: ~ 19:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: 2
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

DAUGIAU