(PERKELTAS) (Vilnius) VIVALDI. The four seasons. Minsk orchestra ”OLYMPIA CLASSIC”

(PERKELTAS) (Vilnius) VIVALDI. The four seasons. Minsk orchestra ”OLYMPIA CLASSIC”

Mieli žiūrovai!

Mes visiškai palaikome Lietuvos Respublikos nustatytas saugumo priemones.
 
Koncertas nukeliamas į rugsėjo 25 dieną.

Visi bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia, džiaugsimės visais savo žiūrovais.
Jeigu Jūsų netenkins nauja renginio data, bilietus galėsite grąžinti, kreipdamiesi info@bilietai.lt ir atsiųsdami užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Grąžinimai atliekami nuo karantino pabaigos paskelbimo datos.
 
Ačiū už supratimą!

Balandžio 19 d. Šv. Kotrynos Bažnyčios sienos geriausius Minsko orkestro elito atstovus atliks Vivaldi.

Idėja rinkti geriausius muzikus toje pačioje OLYMPIA CLASSIC orkestre atvyko į Maskvos PI konservatorijos absolventą. Čaikovskis ir Baltarusijos valstybinė muzikos akademija – garsus Baltarusijos dirigentas Michailas Snitko. Būdamas tokių žinomų šiuolaikinio pasaulio mokyklų, kaip Genadijus Provatorovas, Ilja Musinas ir Genadijus Rozhdestvenskis, meistras, jis nusprendė ne tik tęsti savo tradicijas, bet ir įkvėpti naują gyvenimą į pasaulinių klasikinių ir šiuolaikinių šedevrų spektaklį.

Šv. Kotrynos bažnyčios sienose OLYMPIA CLASSIC atliks visų laikų muzikinį šedevrą – Antonio Vivaldi „Metų laikus“. Užtikrinami aukštos kokybės įgūdžiai ir unikalus energinis efektyvumas, nes kiekvienas orkestras yra nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatų ir diplomų laureatai.

Specialūs projekto svečiai bus pakviesti solistais:

– Mikael Samsonov yra pasaulinio lygio violončelininkas, tarptautinių konkursų laureatas, kuris koncertavo geriausiose Europos koncertų salėse.

– Pavelas Batjanas – smuikas, Nacionalinės akademinės bolšojos operos ir baleto teatro solistas, Baltarusijos Prezidento specialiojo fondo laureatas už talentingų jaunimo, nugalėtojo ir tarptautinių konkursų laureato paramą.

OLYMPIA CLASSIC spektaklyje žiūrovai pajus, kad pavasario prabudimas gamta, šiltos vasaros kvėpavimas, pateiks rudens palaimą ir pasiners į žiemos pasaką. Įdomu tai, kad visų Vivaldi sezonų dalių turinys neapsiriboja tik natūraliu sklypu. Esame įsitikinę, kad jūs, mūsų klausytojai, galėsite tai išbandyti.

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: ne
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU