Peter Bence – The Awesome Piano

Peter Bence – The Awesome Piano

„Peter Bence – The Awesome piano“

Jau šį rudenį visų, neabejingų kokybiškam ir išjaustam muzikiniam skambesiui, laukia neeilinė staigmena. Lietuvoje vienintelį pasirodymą surengs tarptautinį pripažinimą pelnęs, didžiausiose pasaulio scenose koncertuojantis, aukščiausio lygio vengrų fortepijono virtuozas, išskirtinio braižo kompozitorius ir prodiuseris Peteris Bence’as. 

Lapkričio 23 d. koncertų salėje „Compensa“ vilniečius ir miesto svečius pasitiks įspūdingas, šviesų ir malonių netikėtumų kupinas Peterio Bence’o pasirodymas. Jame skambės kūriniai iš paskutinio P. Bence’o albumo „The Awesome Piano“ – aistringos, išskirtinės, paties kompozitoriaus sukurtos kompozicijos, originalios Michaelo Jacksono, grupių „Queen“, „Toto“ interpretacijos bei ribas tarp klasikinės ir populiariosios muzikos laužančios aranžuotės.

P. Bence‘as jau spėjo patekti į pasaulio muzikos istoriją. Būdamas vos dvidešimties jis pagerino pasaulio Gineso rekordą, per minutę fortepijono klavišus paspausdamas net 765 kartus. Šiandien, prabėgus devyneriems metams nuo istorija tapusio pasiekimo, P. Bence‘as vienas populiariausių nūdienos fortepijono atlikėjų pasaulyje. Jis užvaldė internetą savo paties kurtomis legendinių atlikėjų Michaelo Jacksono, Sia, grupės „Queen“ kūrinių aranžuotėmis fortepijonui. Tai – tik vienas P. Bence‘o sėkmės raktų.  

Sensacingą sėkmę jis pasiekė ir dėl išraiškingo grojimo stiliaus, kuriuo sugriovė ribas tarp klasikinės ir populiariosios muzikos. P. Bence‘as pakelia fortepijono muziką į visiškai naują lygį, įkvepiantį tiek jaunesnę, tiek vyresnę muzikantų ir muzikos mylėtojų kartą visame pasaulyje. Vien per pastaruosius dvejus metus atlikėjas koncertavo dešimtims tūkstančių žiūrovų svarbiausiose pasaulio scenose – Sidnėjaus operos teatre, „Victoria Hall“ koncertų salėje Ženevoje – atidarė festivalį „BBC Proms“ Hyde Parke Londone bei buvo pristatytas daugybėje populiarių medijų: BBC, „BuzzFeed“, „9GAG“, „Classic FM“, „iHeartRadio“, „Billboard“ ir „Ellen DeGeneres Show“. Jo koncertų geografija aprėpia penkis žemynus, daugiau nei 40 šalių (taip pat ir Lietuvą).  

 

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
netaikomos

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]
DAUGIAU