PETUNIJA. Pavasaris ǀ KAUNAS

PETUNIJA. Pavasaris ǀ KAUNAS

Labas,
 
Pavasaris – tai proga švęsti meilę, muziką ir gyvenimą. Nuoširdžiai tikiuosi, kad šie  koncertai taps išskirtiniu muzikiniu susitikimu. Džiugina mintis, kad Vilniuje ir Kaune pasimatysime su tais, kurie su manimi jau kurį laiką, ir tais, kurie tik neseniai atrado mano kūrybą. Kartu su grupe esame pasiruošę sukurti unikalų, istorijų kupiną vakarą.
 
Su grupe ruošiame programą, kuri vainikuoja kiek daugiau nei metus trunkantį kūrybinį etapą. Laukiu, kol galėsiu su  jums gyvai pasidalinti kūriniais iš albumų “Two In Somnia”,  “Your Highness” bei kartu patirti nepamirštamas akimirkas. Susitikime koncerte!
 
Su meile,
Petunija
 
—-
Moderni nostalgija – taip savo muziką apibūdina daugumai iš Eurovizijos atrankų pažįstama atlikėja PETUNIJA, sparčiai augantį savo klausytojų ratą nudžiuginusi singlais „Love Of My Life“ bei „NETAVOVASARA“, kurie pasiekė ne vienos  radijo stoties top’ų pirmasias vietas bei praėjusių metų pabaigoje išleistu mini albumu „Your Highness”. Pastaroji atlikėjos kūryba ir sceninė veikla šiais metais buvo įvertinta MAMA 2023 Metų Proveržio statulėle.
 
Užburiančios vokalinės bei gitarines melodijos, eksperimentai derinant skirtingus muzikos žanrus yra tai, kas išskiria Petuniją Lietuvos muzikos padangėje.
 
Kiekvienas atlikėjos koncertas – tai nauja patirtis, kuriuose netrūksta geros muzikos, istorijų apie meilę, intymumą, draugystę ir tiesiog  – gyvenimą. Koncertų metu atlikėja aktyviai bendrauja su savo klausytojais, kuriant intymią atmosferą bei artimą ryšį.
Kaip visada, ant scenos Petunija lips su savo mylima grupe bei muzikiniais svečiais.
 
Vokalas – Petunija
Gitaros / programavimas – Kęstutis Vaitkevičius
Bosas – Dovydas Mindaugas Buidovas
Mušamieji – Sergej Makidon
—-
P.s. NEREALIOS naujienos!!! Kaune ant scenos turėsime draugų! Vakarą pradės ir atmosferą sušildys grupė NOUVELLE!
Alternatyvaus pop bei neo-soulo stiliaus dainas kurianti grupė 2023 liepos mėnesį išleido savo debiutinį albumą „Vizijos”, kuriame nugulė grupės narių kūryba pasiremta praeities patyrimais bei ateities manifestacijomis.Nors grupė gyvuoja metus, jau spėjo atidaryti Karklės festivalio pagrindinę sceną, apšildyti tokius užsienio vardus kaip: Rag‘n‘Bone Man ar Hector Gachan. Į vieną sceną lipta su gauja vietinių įžymybių: ba., diso.kognityvas ar Jessica Shy. Savo koncertuose grupė jau apturėjo ir pirmuosius sold out’us.
 
Nouvelle – Nepakankama (Officila video): https://bit.ly/3xvGAwn
 
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: Staliukų rezervacijos paskambinus ar atsiuntus žinutę tel. +370 672 21539

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: 1:30 iki renginio pradžios
Renginio trukmė:  2:30val
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų vietoje pateikiant amžių įrodantį dokumentą
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
DAUGIAU