Piano & A Microphone: Šarukas Joneikis (Garbanotas)

Piano & A Microphone: Šarukas Joneikis (Garbanotas)

Piano & A Microphone:
Šarūnas Joneikis (Garbanotas)

Mylimas formatas ir graži koncertų serija Lukiškių kalėjimo cerkvėje, įkvėpta legendinio Prince’o albumo „Piano & A Microphone 1983“, tęsiasi!

Tai, kur muzika skamba, lemia malonumą. Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvė jau patikrinta kalėjimo konversijos vieta muzikai. Pačiame cerkvės centre bus tik du instrumentai – fortepijonas ir mikrofonas. Kai kurie Lietuvos muzikos kūrėjai tokiame vaidmenyje bus pirmą ir gal net paskutinį kartą karjeroje. Jie išeis iš komforto zonos, o kai kurie iš jų prašys pianistų pagalbos.

„Piano & A Microphone“ koncertų seriją prates švelnusis Šarukas Joneikis iš grupės „Garbanotas“ – turbūt daugiausia melancholiškos jaunystės energijos savyje talpinančio kolektyvo, kuris beveik dešimtmetį lyderiauja liūdnų gitarų žanre. Jam tai bus pirmoji ever tokia patirtis. Kuriami muzikiniai „Garbanoto“ ir jo sielos Šaruko sluoksniai klausytojus nuneša į kitą pasaulį, kitą laiką, sukurdami juodai balto filmo sceną, kurios neprisimenate matę. Kai jie pradeda groti, įkrentame į sapną, iš kurio nesinori pabusti. Jaukus Šaruko vokalas banguos tarp šimtamečių cerkvės sienų ir kurs vienetinę muzikinę kelionę.

Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje vos 300 sėdimų vietų. Bilietais raginam pasirūpinti iš anksto. 1 EUR nuo kiekvieno bilieto bus skirtas humanitarinei pagalbai Ukrainos žmonėms. Tęsim ir šį paramos Ukrainai būdą iki pergalės.

„Piano & A Microphone“ koncertų serija Lukiškių kalėjime nuo šiol vyks kiekvieną ketvirtadienio vakarą. Išduosim, kad šiame formate pasirodys gerai žinomi vardai ir tie, kurie tokį formatą išbandys pirmą kartą gyvenime.

Šarukas, tu, mes ir Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvė. Dar vienas pasimatymas su mikrofonu ir juodu fortepijonu. Didelė ir svarbi naujiena! Mūsų draugai ir partneriai „LRT Opus“ transliuos šį ir kitus pasirinktus šios serijos koncertus gyvai radijo bangomis ir internete. Kartu kursim dar vieną gražią gyvo garso muzikos tradiciją.

Ateik anksčiau ir planuok savo laiką. Tiesioginė transliacija turi savo taisykles.
Pasirodymo ir transliacijos pradžia – 20 val.

https://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/lrt-opus

Fone – Šaruko solinis darbas „Sapne“
https://youtu.be/VshIDTVtSeg

Nuorodos

https://www.facebook.com/sarukas.joneikis
https://www.facebook.com/garbanotas
https://sarukas.bandcamp.com/
https://garbanotas.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/sharukas/
https://www.instagram.com/garbanotas/

https://www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0

https://www.instagram.com/lukiskiukalejimas2.0

 

 

 
Durys atidaromos: 19:00
Pradžia: 20:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio
 
1 EUR nuo kiekvieno bilieto bus skirtas humanitarinei pagalbai Ukrainos žmonėms.
DAUGIAU