PIRAMIDE LIVE FESTIVALIS

PIRAMIDE LIVE FESTIVALIS

Festivalio Vizija

Net ir išrankiausias muzikos gurmanas turėtų atrasti savo skambesį festivalio „PIRAMIDĖ LIVE FESTIVAL” muzikinėje programoje. Tarp keturių teminių scenų, migruojančių lankytojų, lauks ne tik žinomos užsienio grupės ir atlikėjai, bei alternatyvi muzika, hip-hop kultūros atstovai, muzikos grandai iš visų Pabaltijo šalių ir Europos. Susirinkusia minia, kaitins garsiausi Lietuvos bei Europos DJ’s.

Šių metų pagrindiniu užsienio atlikėjų tarpe – The Rasmus (Suomija), Alexsandra Stan (Rumunija), T.A.T.U (RUS)… Pildoma..

Festivalis „Piramidė Live 2019″ vyks birželio 14-16 d., Akmenės gamtos ir kulturos parke.

Vieta festivaliui pasirinkome del puikios geografines padeties bei didelio ploto.

Šių metų tema – „Be diffrent” , kurią organizatoriai kviečia interpretuoti keičiant savo išvaizdą, pasirenkant unikalų kostiumą, ar atributiką. Nespėjusių pasiruošti namie festivalyje lauks stilistai, kirpėjai, laikinų tatuiruočių meistrai ir kiti specialistai, padėsiantys kūrybiškai pažvelgti į savo kūną.

Bilietai:

Bilietai: 2 naktų ir trijų dienų festivalio bilietas. Prieiga prie bet kurios scenos.

Fanų bilietai: 2 naktų ir 3 dienų festivalio fano bilietas. Atskira fanų zona, su specialiai jiems pastatyta fanų pakyla, nuo kurios matysis festivalis lyg ant delno.

VIP bilietai: 2 naktų ir 3 dienų festivalio VIP bilietas. Atskira VIP zona arti pagrindinės scenos. Įskaičiuotas alkoholis ir maistas, bei VIP kempingo zona.

Puse bilieto: Festivalio bilietas skirtas tik šeštadienio pasirodymams.

Festivalio lūkesčiai

Festivalio vykdomomis pramogomis ir skambančia muzika tikimės pritraukti ne tik Lietuvos klausytojus, bet ir įtraukti į festivalį kitas Pabaltijos šalis. Tai padaryti mes pasitelksime ne tik Lietuvos bet ir kitu Europos šalių spaudą, socialinius tinklus, televiziją, radiją, LCD ekranus bei reklaminius stendus.

Planuojame pritraukti nuo 20 000 iki 30 000+ žmonių is Lietuvos bei visos Europos, nes mes savo publikai norime pasiūlyti išskirtini rengini, kurio dar nėra buvę visame Pabaltijyje.

Treecioji diena ” Kulturine Diena” – NEMOKAMA diena

Lankytojai gales stebeti „Retro automobilių parodą – suvažiavimą”, Akmenes krasto amatininkai pristatys savo darbus,.Grazaus parko fone skambes etnografines dainos, suksis liaudies kolektyvu rateliai, vaiku kolektyvu pasirodymai…..

Festivalio televizija: TV3

Festivalio radijas: Power Hit Radio

Bilietais Prekiauja: TIKETA

DAUGIAU