PIRAMIDE LIVE FESTIVALIS

PIRAMIDE LIVE FESTIVALIS

Atšauktas. Bilietus galite grąžinti iki birželio 28 d. kasose, kuriose juos pirkote.

„PIRAMIDĖ LIVE FESTIVAL” – tai pirmasis festivalis, kuris vyks Akmenės Gamtos ir Kultūros Parke. Išrankiausias muzikos gurmanas turėtų atrasti savo skambesį festivalio muzikinėje erdvėje. Puiki geografinė padėtis ir didelis plotas leis tau puikiai įsijauti į festivalio atmosferą!

Teminės scenos, kuriose lauks ne tik žinomos užsienio grupės ir atlikėjai bei alternatyvi muzika, hip-hop kultūros atstovai. Tave kaitins geriausi Lietuvos bei Europos DJ‘s, bet ir surinkti grandai iš Baltijos šalių ir Europos.

Šiais metais pagrindiniai atlikėjų tarpe – Alexandra Stan (Rumunija), T.A.T.U (RUSIJA), Alexander Rybak (Norvegija), KLAAS (Vokietija), Sunstroke Project (Moldova), Radistai DJ’s ir begalę kitų atlikėjų….

Skelbiame festivalio temą! „BE DIFFERENT“! Keisk savo išvaizdą! Būk tuo kuo nori būti! Būk unikalus, pasirink sau tinkantį kostiumą ar akcentą, kuris tave išskirs minioje! Na, o jei neturi idėjų, festivalyje tavęs lauks stilistai, kirpėjai, laikinų tatuiruočių meistrai ir kiti specialistai, kurie padės atrasti unikalų save!

Bilietai Jau prekyboje:

-Įprastas bilietas: 2 naktų ir trijų dienų festivalio bilietas – prieiga prie bet kurios scenos.

-Fanų bilietai: 2 naktų ir 3 dienų festivalio fano bilietas -atskira fanų zona, su specialiai jiems pastatyta fanų pakyla, nuo kurios matysis festivalis lyg ant delno.

-VIP bilietai: 2 naktų ir 3 dienų festivalio VIP bilietas – atskira VIP zona arti pagrindinės scenos, bei VIP kempingo zona.

-Puse bilieto: Festivalio bilietas- skirtas tik šeštadienio pasirodymams.

Informacinis Rėmėjas: TV3.LT

Informacinis Partneris: ACM Ekranai

Mecenatas – Kalnapilis Nealkoholinis

DAUGIAU