Pojūčių spektaklis tamsoje „Kodėl aš čia?“ (įėjimas tik su Galimybių pasu) Pagrindinį vaidmenį atlieka Šviesa Šulc

Pojūčių spektaklis tamsoje „Kodėl aš čia?“ (įėjimas tik su Galimybių pasu) Pagrindinį vaidmenį atlieka Šviesa Šulc

Įėjimas į renginį galimas tik turint „galimybių pasą“.

Atšauktas 2021 m. birželio 19 dienos pojūčių spektaklis tamsoje ,,Kodėl aš čia?”. Bilietus galima grąžinti iki 2021 m. liepos 3 d. toje pačioje kasoje, kurioje pirkote. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.

Atšauktas 2021 m. liepos 1 d. spektaklis. Bilietus galite grąžinti iki 2021 m. liepos 15 d. kasose, kuriose juos pirkote. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.

Nukeltas 2021 m. rugpjūčio 10 d. 18:30 val. į 2021 m. rugpjūčio 28 d. 16:00 val. pojūčių spektaklis tamsoje ,,Kodėl aš čia?”. Bilietus galima grąžinti iki 2021 m. rugpjūčio 28 d. toje pačioje kasoje, kurioje pirkote. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.

 

Režisierė: Šviesa ŠULC

 

Trukmė: Nuo 1 val. 30 min. iki 2 val.

 

KODĖL AŠ ČIA? | Pojūčių spektaklis tamsoje

 

Žiūrovai spektaklį „žiūrės“ ir patys jame dalyvaus visiškoje tamsoje – ne regėdami, bet vadovaudamiesi kitais pojūčiais: lytėjimu, klausa, uosle, skoniu… padės ir intuicija. Spektaklio dalyviai patirs, kaip suvokti aplinką, neturint 80 proc. visos informacijos apie tikrovę, kurią suteikia regėjimas.

 

Spektaklis tamsoje – tai įsikūnijimas į neregį ir jo kasdienybę. Tai suvokimas, kaip gyvena tie, kuriems likimas pašykštėjo… Šviesos. O gal tamsos? „Kodėl aš čia?“ – tai dvasinė kelionė, kurios metu žiūrovai pasimato su savimi.

 

VAIDINA:

 

Šviesa ŠULC

 

Artūras BARDZILAUSKAS

 

Božėna BUROKIENĖ

 

Oleg DLUGOVSKIJ

 

Žydrūnė DRAGŪNAITYTĖ

 

Kristina GRŪŠELIONYTĖ

 

Spektaklio metu groja gyva muzika.Vienas ar keli iš šių atlikėjų:

 

Tomas JUZELIŪNAS (pianinas, triola, trombonas),

 

Mantas ZEMLECKAS (gitara, didžeridū, dambrelis),

 

Polina CHISTOVA (fleita) , Modestas RINKEVIČIUS (pianinas).

 

Reikia užsimerkti, kad matytum…

 

VIETA: Dariaus ir Girėno g.69, Kirtimų kultūros centras, Vilnius.

 

SVARBI INFORMACIJA

 

Renginį galite užsisakyti atskirai grupei (nuo 10 žmonių). Pojūčių spektaklis tiks švenčiantiems gimtadienį, mergvakarį ar bernvakarį, komandos (kolektyvo) tvirtinimui arba tiesiog norintiems gerai praleisti laiką su draugų kompanija.Spektaklis gali vykti lietuvių, anglų, rusų ir lenkų kalbomis. Dėl renginių organizavimo kreipkitės tel.: 860227321 arba el paštu [email protected]

 

Bilietus į šį renginį galite įsigyti visose Tiketa platinimo vietose ir Naujojo teatro kasose A. Jakšto 9-130 (pietinis įėjimas).

Bilietų rezervacija tel. +370 60227321 arba [email protected]

DAUGIAU