Pole Dance Teatras Wind Flash

Pole Dance Teatras Wind Flash

POLE DANCE THEATER spektaklis WIND FLASH

Režisierė – Marija Simona Šimulynaitė
Choreografė – Ilona Radavičiūtė
Scenografas – Erlandas Smolskas
Garso montažas – Julius Aglinskas
Apšvietimo dizainas – Lechas Bedulskij
Šokėjai – Ilona Radavičiūtė, Rugilė Krasauskaitė, Vykintas Širmas, Martin Čiučiulka.

Baltijos Baleto Teatras ir RAI studijo pristato visiškai naują eksperimentinį projektą, apjungiantį teatrą šiuolaikinį baletą ir pole dance šokio atšaką. Tai vaizdinys, eksplikuojantis į dar niekur nematytą sintezinį teatrališkumu prisodrintą plastikos spektaklį, apjungtą režisūrinių sprendimų, vientisos muzikos, jautrių šviesų, neįprastų duetų besipinančių tarp “Pole dance” šokio technikos ir baletinių kompozicijų. Projekto metu susitiks “Pole dance” atlikėjos, aukso medalių laureatės su “Baltijos baleto teatro” profesionaliais šokėjais. Tai rimtas iššūkis kūrėjams ir atlikėjams, gebėti sklandžiai apjungti į vientisą plastiką skirtingas profesines patirtis.

“Wind Flash” spektaklio pavadinimas byloja apie vėjo polėkį sujungtą su fiksacijos blykste, kuri dažnai mus aplanko pačiu netikėčiausiu metu, kai regis esi pagavęs patogų “gyvenimo” siūstą vėjo gūsį skrieji patogiu sau keliu, tačiau staigus blyksnis tave apakina, sukrečia ir tu pradedi daug ko nebematyti, sustoji, “apanki” , imi bėgti pats nuo saves, užsidaryti monotonijoje, mašinerijoje, ją prisijaukini, o giliai širdyje svajoji vėl apie gerą vėjo gūsį, lengvą sūkurį, kurį kaip būriuotojui, kartais taip sunku gyvenime pagauti. 

 

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 50 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-10
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU