Premjera! 2-OSIOS LAIPTINĖS RESPUBLIKA | Kauno miesto kamerinis teatras, rež. Sigita Pikturnaitė

Premjera! 2-OSIOS LAIPTINĖS RESPUBLIKA | Kauno miesto kamerinis teatras, rež. Sigita Pikturnaitė

SVARBU! Patekimas į renginį tik su galimybių pasu.

„2-osios Laiptinės Respublika“ – interaktyvus spektaklis paaugliams, pilietiškumo, bendruomeniškumo ir paauglystės virsmų temomis.

Pagrindiniai spektaklio veikėjai, tos pačios laiptinės kaimynai: „moksliukė“ Elė, „mis populiarioji“ Deima bei nuo kompiuterinių žaidimų priklausomas Rėjus, susipykę su savo šeimomis maištaudami nutaria čia, laiptinėje, įkurti savo nepriklausomą „2-iosios Laiptinės Respubliką“ ir tik nuo publikos pasirinkimų priklausys kaip ši „šalis“ gyvuos toliau. Žiūrovai ne tik patys rinks prezidentą, išgyvens valstybės sukūrimą, kilimą bei skilimą, beieškant teisingo kelio jai gyvuoti, bet ir susidurs su aktualiomis paauglystės problemomis: maištu, patyčiomis, populiarumo svarba, priklausomybe nuo technologijų ir socialinių tinklų, savęs, kaip asmenybės suvokimu, buvimo bendruomenės dalimi svarba.

Spektaklio metu žiūrovai patirs politinių rėžimų kaitas, ieškos problemų sprendimų ir bus skatinami išsakyti savo nuomonę. Aktyvi valstybės simuliacija įtrauks žiūrovus dalyvauti, kurti naujas gyvenimo šioje valstybėje  taisykles bei kvestionuoti jau seniai nusistovėjusias.

 

Pjesės autorė – Irena Kunevičiūtė
Spektaklio režisierė – Sigita Pikturnaitė
Kompozitorius – Artūras Murauskas
Projekcijų dailininkė – Ieva Šakalytė
Scenografė, teatro kostiumų ir šviesų dailininkė – Dalia Kiaupaitė
Aktoriai: Eglė Valadkevičiūtė, Indrė Vėlyvytė, Skomantas Doplys.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Premjera 2021 rugsėjo 14 d. 

 

DAUGIAU