PREMJERA! APIE KĄ VISA TAI? rež. B. Ivanauskas ir A. Dubaka (su GP)

PREMJERA! APIE KĄ VISA TAI? rež. B. Ivanauskas ir A. Dubaka (su GP)

SVARBU! Patekimas į renginį tik su galimybių pasu.

“Apie ką visa tai?” – jungtinis Kauno Kamerinio Teatro ir Teatro P spektaklis – poetinis vyksmas pagal G. Grajausko ir kitų Lietuvos poetų eiles, bei asmenines aktorių istorijas.

“Apie ką visa tai?” – apie žmones, bėgantį laiką, mirtį ir prasilenkimus laike. Šis teatrinis vyksmas mozaikos principu sudėliotas iš G. Grajausko, E. Sriogaitės, A. Žagrakalytės, D. Čepauskaitės ir I. Valantinaitės eilėraščių bei gyvos muzikos ir šokio intarpų. Eilėraščiai čia virsta asmeninėmis aktorių istorijomis, žvilgsniais į mūsų pačių gyvenimo fragmentus ir pustonius: kasdienišką buitį, švelnią vienatvę, kandumą, trapumą, chaotišką šamaniškumą, vaikiškumą, filosofišką kontempliaciją ir kt.

Poezijos kalba scenoje leidžia išsakyti mintį labai koncentruotai, išgrynintai, nedaugžodžiaujant. Čia nėra nieko nereikalingo. Šiuolaikinė poezija artima kasdieniškai kalbai susiliedama su aktorių pasakojamomis istorijomis sudaro vientisą kūrinį, kuriame žiūrovui nematyti aiški skirtis tarp istorijų ir eilėraščių. Toks eilių skaitymo būdas pritraukia žiūrovą, kuris poezija paprastai nesidomi ir laužo stereotipinį poetinio vakaro įvaizdį. Programoje daug komizmo, satyros bei asmeniško ryšio su publika. Čia kiekvienas atėjęs, tiek jaunas, tiek senas – suras kažką artimo ir savito.

 

Kūrinys skirtas asmenims nuo 16 iki 100 metų.

Autoriai:

Balys Ivanauskas – režisūra / dramaturgija
Artūras Dubaka – muzika / dramaturgija / režisūra

Vaidina:

Emilija Jaujininkaitė
Eglė Špokaitė-Dapšienė
Justina Nemanytė
Artūras Dubaka
Balys Ivanauskas

Scenografija – Elžbieta Kvašytė
Šviesų dailė – Julius Kuršis

Trukmė – 1 val.
Prodiuseris –  Teatras P
Koprodiuseris – Kauno miesto kamerinis teatras

Projektą finansuoja Lietuvos respublikos kultūros ministerija

DAUGIAU