PREMJERA! Dviejų dalių degustacinė tragikomedija ”Titas” / Vilnius

PREMJERA! Dviejų dalių degustacinė tragikomedija ”Titas” / Vilnius

William Shakespeare „TITAS“
Dviejų dalių degustacinė tragikomedija

Režisierius: Gildas Aleksa
Vakarienės šefas: Tadas Eidukevičius

Dailininkė: Ugnė Tamuliūnaitė
Kompozitorius: Jokūbas Tulaba
Pjesę vertė: Aivaras Mockus

Vaidina: Dalius Skamarakas, Vilma Raubaitė, Arnas Ašmonas, Milda Jonaitytė, Julius Žalakevičius, Mantas Pauliukonis, Milda Naudžiūnaitė, Karolis Kasperavičius, Laurynas Jurgelis, Kasparas Varanavičius

Trukmė: 2 val. 30 min. (1 pertrauka, kurios trukmė 15 min)

N-18

Pirmoji Šekspyro parašyta tragedija „Titas Andronikas“ turi atpažįstamas, jaunam žmogui būdingas kūrybos savybes: visko daug, viskas kažką reiškia, jaučiamas nihilistinis požiūris ir polinkis į absurdą. Būtent todėl ši tragedija – dar vadinama smurtiškiausia Šekspyro pjese – turi ne tik šokiruojančių, bet ir nemažai komedijos elementų.

Istorinių sąsajų neturinti tragedija pristato mums Romą, kuri suėda savo piliečius. Taip pat ir motiną, kuri suvalgo savo vaikus. Pjesėje „Titas Andronikas“ nuolatos keliamas klausimas – kiek daug mes galime praryti, virškinti, kas mums įkandama, o kas ne. Dėl šios priežasties spektaklis statomas bendradarbiaujant su jaunu ir talentingu šefu – Tadu Eidukevičium, kuris visus penkis pjesės veiksmus interpretuoja penkiais patiekalais, tad nedidelė žiūrovų dalis, įsigijusi brangesnius bilietus, turės išskirtinę galimybę patirti ne tik spektaklį, bet ir jo skonį.

Iki šiol „Titas Andronikas“ niekada nebuvo statytas Lietuvoje, o pirmasis pjesės vertimas atsirado tik šių metų vasario mėn. Tai puiki proga pažinti klasiką, kurios dar nesame pažinę.

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba
Partneris: Menų spaustuvė, Dramų stalčius

 

INFORMACIJA APIE BILIETUS:

130 EUR  Spektaklis + degustacinė vakarienė + alkoholiniai gėrimai

Renginio metu Jūsų vieta bus scenoje prie stalo, spektaklio metu Jums bus pateikiama penkių patiekalų vakarienė (2 užkandžiai, 2 pagrindiniai patiekalai, 1 desertas) kartu su alkoholiniais gėrimais. Dėl ypatingų mitybos įpročių ir alergijų susisiekite su mumis iš anksto el. paštu: [email protected].

Į spektaklį prašome atvykti 30 min anksčiau nei nurodyta ant bilieto.

95 EUR  Spektaklis + degustacinė vakarienė

Renginio metu Jūsų vieta bus scenoje prie stalo, spektaklio metu Jums bus pateikiama penkių patiekalų vakarienė (2 užkandžiai, 2 pagrindiniai patiekalai, 1 desertas) be alkoholinių gėrimų. Dėl ypatingų mitybos įpročių ir alergijų susisiekite su mumis iš anksto el. paštu: [email protected].

Į spektaklį prašome atvykti 30 min anksčiau nei nurodyta ant bilieto.

 

23 EUR Spektaklis

Kaip įprasta būsite pasodintas žiūrovinėje dalyje, vakarienė ir gėrimai Jums pateikiami nebus.

Dėmesio! Pavėlavę žiūrovai į spektaklį įleidžiami nebus.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos:
– studentams, moksleiviams, senjorams1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą į rodantį dokumentą);

– perkand 10 ir daugiau bilietų.

 

130 EUR  Spektaklis + degustacinė vakarienė + alkoholiniai gėrimai
SVARBI INFORMACIJA: Renginio metu Jūsų vieta bus scenoje prie stalo, spektaklio metu Jums bus pateikiama penkių patiekalų vakarienė (2 užkandžiai, 2 pagrindiniai patiekalai, 1 desertas) kartu su alkoholiniais gėrimais. Dėl ypatingų mitybos įpročių ir alergijų susisiekite su mumis iš anksto el. paštu: [email protected]. Į spektaklį prašome atvykti 30 min anksčiau nei nurodyta ant bilieto;

95 EUR  Spektaklis + degustacinė vakarienė
SVARBI INFORMACIJA: Renginio metu Jūsų vieta bus scenoje prie stalo, spektaklio metu Jums bus pateikiama penkių patiekalų vakarienė (2 užkandžiai, 2 pagrindiniai patiekalai, 1 desertas) be alkoholinių gėrimų.  Dėl ypatingų mitybos įpročių ir alergijų susisiekite su mumis iš anksto el. paštu: [email protected]. Į spektaklį prašome atvykti 30 min anksčiau nei nurodyta ant bilieto;

23 EUR Spektaklis
SVARBI INFORMACIJA: Kaip įprasta būsite pasodintas žiūrovinėje dalyje, vakarienė ir gėrimai Jums pateikiami nebusRenginio pradžia – 19 val. Dėmesio! Pavėlavę žiūrovai į spektaklį neįleidžiami!

 
DAUGIAU