PREMJERA! Dviejų dalių degustacinė tragikomedija ”Titas”

PREMJERA! Dviejų dalių degustacinė tragikomedija ”Titas”

William Shakespeare „TITAS“
Dviejų dalių degustacinė tragikomedija

Režisierius: Gildas Aleksa
Vakarienės šefas: Tadas Eidukevičius

Dailininkė: Ugnė Tamuliūnaitė
Kompozitorius: Jokūbas Tulaba
Pjesę vertė: Aivaras Mockus

Vaidina: Dalius Skamarakas, Vilma Raubaitė, Arnas Ašmonas, Milda Jonaitytė, Julius Žalakevičius, Mantas Pauliukonis, Milda Naudžiūnaitė, Karolis Kasperavičius, Laurynas Jurgelis, Kasparas Varanavičius

Trukmė: 2 val. 30 min. (1 pertrauka, kurios trukmė 15 min)

N-18

Pirmoji Šekspyro parašyta tragedija „Titas Andronikas“ turi atpažįstamas, jaunam žmogui būdingas kūrybos savybes: visko daug, viskas kažką reiškia, jaučiamas nihilistinis požiūris ir polinkis į absurdą. Būtent todėl ši tragedija – dar vadinama smurtiškiausia Šekspyro pjese – turi ne tik šokiruojančių, bet ir nemažai komedijos elementų.

Istorinių sąsajų neturinti tragedija pristato mums Romą, kuri suėda savo piliečius. Taip pat ir motiną, kuri suvalgo savo vaikus. Pjesėje „Titas Andronikas“ nuolatos keliamas klausimas – kiek daug mes galime praryti, virškinti, kas mums įkandama, o kas ne. Dėl šios priežasties spektaklis statomas bendradarbiaujant su jaunu ir talentingu šefu – Tadu Eidukevičium, kuris visus penkis pjesės veiksmus interpretuoja penkiais patiekalais, tad nedidelė žiūrovų dalis, įsigijusi brangesnius bilietus, turės išskirtinę galimybę patirti ne tik spektaklį, bet ir jo skonį.

Iki šiol „Titas Andronikas“ niekada nebuvo statytas Lietuvoje, o pirmasis pjesės vertimas atsirado tik šių metų vasario mėn. Tai puiki proga pažinti klasiką, kurios dar nesame pažinę.

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba
Partneris: Menų spaustuvė, Dramų stalčius

 

INFORMACIJA APIE BILIETUS:

130 EUR  Spektaklis + degustacinė vakarienė + alkoholiniai gėrimai

Renginio metu Jūsų vieta bus scenoje prie stalo, spektaklio metu Jums bus pateikiama penkių patiekalų vakarienė (2 užkandžiai, 2 pagrindiniai patiekalai, 1 desertas) kartu su alkoholiniais gėrimais. Dėl ypatingų mitybos įpročių ir alergijų susisiekite su mumis iš anksto el. paštu: [email protected].

Į spektaklį prašome atvykti 30 min anksčiau nei nurodyta ant bilieto.

95 EUR  Spektaklis + degustacinė vakarienė

Renginio metu Jūsų vieta bus scenoje prie stalo, spektaklio metu Jums bus pateikiama penkių patiekalų vakarienė (2 užkandžiai, 2 pagrindiniai patiekalai, 1 desertas) be alkoholinių gėrimų. Dėl ypatingų mitybos įpročių ir alergijų susisiekite su mumis iš anksto el. paštu: [email protected].

Į spektaklį prašome atvykti 30 min anksčiau nei nurodyta ant bilieto.

 

23 EUR Spektaklis

Kaip įprasta būsite pasodintas žiūrovinėje dalyje, vakarienė ir gėrimai Jums pateikiami nebus.

Dėmesio! Pavėlavę žiūrovai į spektaklį įleidžiami nebus.

1

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2022 lapkričio 07 17:00 2022 lapkričio 21 17:00 2022 lapkričio 23 17:00 2022 lapkričio 24 17:00 2022 gruodžio 06 17:00 2022 gruodžio 21 17:00 2022 gruodžio 22 17:00