Premjera! Jaunimo teatras: TŪLA. ANAM LAIKUI pagal Jurgio Kunčino romaną „Tūla“

Premjera! Jaunimo teatras: TŪLA. ANAM LAIKUI pagal Jurgio Kunčino romaną „Tūla“

Atšauktas lapkričio 13 d. Premjera! Jaunimo teatras: TŪLA. ANAM LAIKUI pagal Jurgio Kunčino romaną „Tūla". Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki lapkričio 27 d.

Atšauktas gruodžio 20 d. spektaklis Premjera! Jaunimo teatras: TŪLA. ANAM LAIKUI pagal Jurgio Kunčino romaną „Tūla". Bilietus galite grąžinti iki gruodžio 31 d. kasose, kuriose juos pirkote. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.

 

DĖMESIO! Spektaklio metu žiūrovams privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

 

Vienas ryškiausių šiuolaikinės lietuvių literatūros kūrinių – Jurgio Kunčino „Tūla“ – interpretuojamas aktorių Janinos Matekonytės – Antanėlienės ir Vido Petkvečiaus atgis Jaunimo teatro scenoje. Romano laikas ir atmosfera artima ir pažįstama šiems aktoriams. Sovietinė santvarka žalojo žmones ir jų dvasią, pats Vidas Petkevičius tuo laikotarpiu buvo įtrauktas į „neišleidžiamų“ iš Lietuvos sąrašus. Intymumą čia kuria ne tik nepaprasta meilės istorija, bet ir aktorių santykis su kūriniu. „Romano tekstas liejasi labai lengvai, šmaikščiai, ironiškai, be vidinės įtampos: skaitydamas pajunti tirštą laikmečio atmosferą, regi iki skausmo artimas, nerenovuotas, įvardintas sovietiniais pavadinimais senamiesčio gatveles, kiemus, kapines, tiltus, namus, tomis gatvėmis vaikščiojusius atpažįstamus žmones. Didelis džiaugsmas dar ir dar kartą prisiliesti prie šio užburiančio teksto.“, – apie „Tūlą“ atsiliepia Janina Matekonytė – Antanėlienė. Aktoriai kartu su jais kviečia leistis žmogiškosios sielos labirintu į negailestingai apnuogintą ir atvirą meilės ir nuopuolio istoriją.

 

Aktorių Janinos Matekonytės ir Vido Petkevičiaus duetas.

DAUGIAU