PREMJERA Klaipėdos jaunimo teatras | Švyturys | rež. P. Pinigis

PREMJERA Klaipėdos jaunimo teatras | Švyturys | rež. P. Pinigis

KLAIPĖDOS JAUNIMO TEATRAS | ŠVYTURYS

„Švyturys“ – vienišoje saloje gyvenančio žmogaus istorija. Kasdien apsupta neramių jūros vandenų ji atveria jautriausias savo gyvenimo kerteles ir pasidalina didžiausiais džiaugsmais. Kaip atrodo žmogaus gyvenimas  saloje, iš kurios ištrūksta tik paukščiai, o niekas kitas ir nežino, kokia tamsa būna jūros vidury? Švyturio gyventoja kviečia pažinti fantazijų pasaulį ir atveria savo vienišo gyvenimo kerteles. Čia lieka neaišku, kuri realybė tikresnė – ta, kai užmerkiame akis, ar kai jas atmerkiame?

Spektaklio pjesės autorius Timotée de Fombelle sako, kad norėjo papasakoti istoriją apie vienatvę. Žmogų, kuris nežino apie likusį pasaulį, kuris gyvena apsuptas savo mažų prisiminimų, uolų ir paukščių saloje. Tai kūrinys apie žmogų, kurio visas gyvenimas yra švyturys. Čia kasdienybė susilieja su metų laikais ir horizontas persekioja nuolatos. O realybė čia ryškiausia, kai užmerkiame akis.

 

Režisierius: Paulius Pinigis

Vaidina: Marija Žemaitytė

Scenografas: Gediminas Akstinas

Spektaklio asistentė: Justina Burakaitė

 

Žanras: drama

Trukmė: 1 val. 10 min.

Amžiaus cenzas: N-13

ŽIŪROVŲ DĖMESIUI: SPEKTAKLIO BILIETAI PARDUODAMI SU NEŽYMĖTOMIS VIETOMIS

 

Trukmė: 1 val. 10 min.

Amžiaus cenzas: N-13

Vaikai įleidžiami nemokamai: Ne

Pertrauka: Nėra

 

Nuolaidos:
– studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

– Su Šeimos kortele. Į nuolaidos laukelį vesti kodą “Šeimoskortelė” (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

 

VĖLUOJANTYS ASMENYS NEĮLEIDŽIAMI

DAUGIAU