Premjera! M. Borczuch

Premjera! M. Borczuch

Klaipėdos dramos teatre kuria ypatingu teatriniu balsu išsiskiriantis lenkų režisierius Michał Borczuch. Būsimojo spektaklio pagrindu tapo žymių lietuvių išeivių Jono ir Adolfo Mekų biografija.

J. Meko vardą atpažįsta meno mylėtojai iš įvairių pasaulio šalių – nuo JAV iki Japonijos. Jis kosmopolitas, savas žmonėms iš skirtingų pasaulio kampelių, bet tuo pat metu jo jautri, giliai asmeniška kūrybinė kalba neatsiejama nuo mažai kam užsienyje pažįstamos Lietuvos, vėdrynais žydinčių Semeniškių.

M. Borczuch patraukė būtent J. Meko ir jo brolio biografiją žyminti išeivystės tema – skausmingas namų palikimas. Tai daugeliui šiuolaikinio pasaulio žmonių pažįstama tema. Namų palikimas ir ryšio su palikta erdve genezė einant laikui, to ryšio išsaugojimas ir puoselėjimas tapo atspirties tašku naujam Klaipėdos dramos teatre kuriamam spektakliui.

„Atrodo, kad J. Meko klajoklio būsena gerai atspindi tą akimirką, kuri grįžta į Europą ir apskritai pasaulį. Kai kurie iš mūsų jau priversti palikti savo namus, kiti su nerimu baiminasi šios akimirkos. Turime pamiršti komfortą ir pradėti klajoti. Taip pat turime grįžti prie gyvenimo kaip reiškinio, kaip kažko nepagaunamo ir neapčiuopiamo.“ M. Borczuch

Jei nebegalėsite apsilankyti teatre – pažadame jums grąžinti pinigus už įsigytus bilietus (svarbu dėl grąžinimo kreiptis likus ne mažiau nei 7 dienoms iki renginio). 

 

Durys atidaromos likus vienai valandai iki renginio.
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Nuolaidos:
Su Lojalaus žiūrovo kortele (įveskite kortelės kodą) iki 2 bilietų

DAUGIAU