Protų mūšiai “Europrotai”

Protų mūšiai “Europrotai”

Jau šį trečiadienį, kovo 9 d. išsiaiškinti, kieno žinios apie Europą yra stipriausios, kauniečius vėl pakvies “Europrotai”. “Europrotai” – prieš ketverius metus startavęs ir didžiulio pasisekimo susilaukęs žinias ir nuovoką tikrinantis projektas, šiais metais vyks 7 Lietuvos miestuose.

Kviečiame burti 4-6 žmonių komandas ir kovo 9, 16, 23 ir 30 d. susirungti 2016 metų “Europrotų” turnyruose, kurių pabaigoje išrinksime daugiausiai žinių apie Europą turinčius Kauno Europrotus! Žaidimai vyks restorane “Bernelių užeiga” (K. Donelaičio g. 11), pradžia – 19 val.

Primename, kad “Europrotai” – tai įdomus, nemokamas ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais į įvairias erdves pritraukia šimtus žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių. Tai ne egzaminas – tai žaidimas! Norint dalyvauti “Europrotuose” nereikia graužti knygų, skaityti dokumentų ar mokytis atmintinai – tereikia pasitelkti bendras žinias ir loginį mąstymą. “Europrotai” leidžia jums patiems įvertinti, ką žinote apie Europos kultūrą, meną, maistą, istoriją, geografiją, muziką, meną, įžymius žmones ir t.t.
Žaidimus Kaune organizuoja Kauno Europe Direct informacijos centras.
Komandos kviečiamos registruotis el. paštu: [email protected], tel. 8 37 324436, +370 67775536. Dalyvavimas “Europrotuose” yra nemokamas.
Žaidimo taisyklės ir daugiau informacijos: http://www.kaunas.eudirect.lt/index.php/item/251-europrotai-vel-laukia-zingeidziu-kaunieciu

DAUGIAU