QUEEN in Jazz

QUEEN in Jazz

Rugsėjo 9 dieną, 18:00 val.
Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30), Vilnius

Anton Rumyantsev pristato:
QUEEN in Jazz

“We will rock You” – ne kartą skandavo legendinė grupė “Queen”. Jų žodžių tikrumą įrodė tūkstantinės minios gerbėjų ir iki šių dienų neblėstantis populiarumas. Fredžio Merkurio charizma, rokeriška energija ir nevaldoma ekspresija atgims karališkajame “QUEEN in Jazz” koncerte.
Renginio žvaigždės – džiazo muzikos virtuozai iš Maskvos, jau spėję Vilnių sudrebinti bei nustebinti anšlagu tapusiais koncertais “NIRVANA in Jazz”, “LED ZEPPELIN in Jazz” bei QUEEN in Jazz”.
Laikydamiesi postulato show must go on, atlikėjai grįžta į Vilnių su visus aukščiausius kokybės standartus pralenkiančia programa. Pasitelkę neįtikėtiną salsos, sambos, bossa novos, swingo, baladžių garso ir ritmų spalvų šėlsmą atlikėjai pažada, kad visus nukels į bohemišką rojų, neleis savęs stabdyti ir užkariaus net didžiausio skeptiko širdį. Puikūs muzikantai, kurių meistriškumas ir profesionalumas nekelia jokių abejonių, padovanos netikėtą ir prabangų reginį akims ir atgaivą sielai.

Svinguojančių garsų švelnumo, gyvenimo saldumo ir jausmų harmonijos kupinas koncertas pasitiks rugsėjo 9 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje.

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Renginio vietoje būtina laikytis vyriausybės nustatytų saugumo priemonių dėl Covid-19 infekcijos plitimo.

Sektoriuje vietos sėdimos – nežymėtos.

 

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: ~ 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU