Rampa. Epizodas nr.1 Dana Montana x Supergloss

Rampa. Epizodas nr.1 Dana Montana x Supergloss

Pirmasis nuotykis Rampoje jau čia pat – kaip ir nematyti bei negirdėti vardai. Kauniečius ir miesto svečius iki paryčių šokdinti pasiruošusios šokių muzikos divos.   

DANA MONTANA. Iš Zaporožės Ukrainoje, per Belgiją – į klubinę sceną visame pasaulyje. Tokiu keliu ėjo universalumu ir 90-ųjų bei 2000-ųjų pradžios vakarėlių dvasios vedama Dana Montana. Šviežias, bet pagarbą jau užsitarnavęs scenos vardas pasirengęs nustebinti ekstravagantišku ir šokiruojančiu įvaizdžiu.  Laukia muzikinė kelionė po house, hard house, trance ir kitus žanrus!   SUPERGLOSS. Dėka jau legenda tapusio HOR įrašo greitai išpopuliarėjusi vokietė techno pamilo vos atvykusi į Berlyną ir įkvėpimo semiasi iš nesenstančių 90-ųjų bei 2000-ųjų techno kūrinių. Pasiruoškite energingų techno, house ir acid garsų mišiniui, kuriame sklandžiai susijungia praeities ir ateities stilius. 

 Rampa – su trenksmu į Kauno naktinį gyvenimą įsiveržusi nauja ir paslaptinga vieta pačiame Kauno centre. Aukšti standartai, nepriekaištinga kokybė bei Lietuvoje dar nematyti muzikos pasaulio veidai.

 

1

DAUGIAU