Ramūnas Difartas – ”Akustinė naktis”

Ramūnas Difartas – ”Akustinė naktis”

Ramūnas Difartas

„Akustinė naktis“

Kas sakė, kad ruduo  būna tik liūdnas, darganotas ir šaltas? Ruduo – tai puikus metas lankytis jaukiuose gyvo garso koncertuose!

„Akustinė naktis“ –  atlikėjo R. Difarto kūrybos kelionė per prisiminimų jūrą, kuri kaip žvaigždėta naktis užpildo savo ramybe, magija, garsais. Tai muzikos gūsis, kurio gali klausytis užmerkęs akis ar svajodamas, su džiugesiu akyse ar susimastęs.
Koncerto idėja užgimė vasarą, iš atminties vėl iškėlus senąsias dainas, kurį laiką „gulėjusias stalčiuje“. Jos vėl suskambėjo naujai, įgavo kitų spalvų ir yra pasiruošusios paliesti klausytojų širdis.

„Muzika“, „Gal susitiksim“, „ Ašara lietuje“, „Laukimas“ ir kt. – tai dalelytė to, nuo ko viskas prasidėjo ir tęsiasi iki šiandienos. Ir tai vėl skambės!

„Koncertuose „Akustinė naktis“ stengsimės sukurti klausytojams magišką atmosferą, o jaukias koncertines erdves užlies gražiausia autorinė muzika. Nuo senųjų dainų iki naujausios kūrybos. Dainuosim kartu ir džiaugsimės spalvingu rudeniu!“ – pažadėjo atlikėjas.

https://www.youtube.com/watch?v=dBAdebAYDmA
https://www.youtube.com/watch?v=4mJDO4YJFxo
https://www.youtube.com/watch?v=FWKqi-RKRgI&t=3s

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– 10% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU