Red Bull SoundClash – Justinas Jarutis prieš GJan

Red Bull SoundClash – Justinas Jarutis prieš GJan

Po ketverių metų pertraukos, RED BULL SOUNDCLASH muzikantų dvikova sugrįžta. Šįkart čia susikaus Justinas Jarutis ir GJan. Abu atlikėjai kepa vieną hitą po kito, renka milijonus perklausų ir turi būrius aistringų fanų. 

O fanai čia yra itin svarbūs, nes dvikovos laimėtoją nulems būtent jie. Koncerto erdvėje įrengti garso matuokliai po kiekvieno atlikėjo pasirodymo matuos ovacijų sukeltą triukšmą – ir laimės tas atlikėjas, kurio fanai bus triukšmingesni.

Dvikovą sudarys ketvertas raundų. Pirmasis – PERDAINAVIMAS. Jo metu atlikėjai atlieka jiems abiems parinkto bendro kūrinio savo koverius. Antrasis – PERĖMIMAS. Atlikėjui pradėjus dainuoti savo gabalą, jį užbaigia oponentas. Trečiasis – SUSIRĖMIMAS. Tai visad stebinantis raundas, mat abu atlikėjai atlieka po tris savo kūrinius… netikėtuose, jų įprastos kūrybos žanrus perlipančiose aranžuotėse. Galiausiai – KVIESTINIS SVEČIAS. Kaip supratote, atlikėjai traukia kozirius – kviestines žvaigždes, su kuriomis atlieka bendrus kūrinius.

Tai – daugiau nei tik koncertas, tai – unikali muzikinė patirtis nepanaši į jokį kitą koncertą pasaulyje. Tad įrodykite, kad jūsų mylimas atlikėjas nusipelnė pergalės.

 

1

DAUGIAU