REFORMA  (rež. A. Jankevičius)

REFORMA (rež. A. Jankevičius)

2020 m. lapkričio 18 d. Alytaus mieto teatre turėjęs įvykti spektaklis „Reforma“ yra atšaukiamas dėl Lietuvoje įvesto karantino. Bilietus galėsite grąžinti ten, kur juos įsigijote, pasibaigus karantinui.

2020 m. gruodžio 1 d. Panevėžio teatre MENAS turėjęs įvykti spektaklis REFORMA yra atšauktas. Bilietus galite grąžinti ten, kur juos įsigijote, iki 2020 m. gruodžio 14 d. 

Tai juodo humoro satyra apie tris pedagoges iš Skakiškio miestelio, kurioms kyla idėja atsigabenti pabėgėlių, kad jų mokykla nebūtų uždaryta.

 

Spektaklio įkvėpimo šaltiniu tapo 2015 m. vykusi didžioji pabėgėlių migracija Europoje. Spektaklyje teigiama jog paprastas žmogus jaučiasi nevertinamas, nematomas, anapus ribos, nustumtas.

Šiuolaikinių dienų kultūriniame ir politiniame kontekste taip jaučiasi visi – tiek Lietuvos pedagogai, kurių nuomonės nesiklausoma, tiek pabėgėliai, kurie mėtomi ir skirstomi kaip bulvės.

 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

 

Režisierius

AGNIUS JANKEVIČIUS

 

Scenografija/kostiumai

AGNIUS JANKEVIČIUS

BIRUTĖ BELADA TAUTERYTĖ

 

Kompozitorė

MARIA PAŠKEVIČ

 

Vaidina:

GABRIELĖ LADYGAITĖ

GRETA ŠEPLIAKOVAITĖ

SEVERINA ŠPAKOVSKA

 

Sindikatas BAD RABBITS | Kauno miesto kamerinis teatras

N-16

PREMJERA 2019 m. balandžio 26, 27 d.

 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Nuotraukų aut. Miško Archyvas

Renginio metu privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes. Negalintiems dėvėti kaukių rekomenduojama nešioti veido skydelį.

DAUGIAU