Resonant Transcend

Resonant Transcend

„Resonant Transcend“ 

Klausytojui siūloma pasinerti į nepaprastą garso erdvę, kurią formuos tarptautinė menininkų komanda. Visi jos nariai žinomi kaip erdvinės elektroakustinės muzikos kūrėjai. Pasitelkę kūrybiškumą ir 3D garso technologijas, jie koncerte pristatys kelias medijas jungiančias kompozicijas, kurios bus derinamos su gyvo atlikimo elementais. Menininkai kurs toli gražu nekasdienišką garsovaizdį, kvestionuojantį tradicines muzikinės erdvės koncepcijas ir plečiantį mūsų asmeninių sampratų ribas. Klausytojui žadami unikalūs potyriai, nes toje garso erdvėje tradicinius pojūčius teks pamiršti – juos bent iš dalies pakeis naujos santykio su garsu dimensijos. 
 
Atlieka: 
Natasha Barrett (Norvegija) 
Mantautas Krukauskas (Lietuva) 
Anders Tveit (Norvegija) 
 
„Jauna muzika“ – vienas seniausių festivalių Lietuvoje, jis pirmąsyk organizuotas 1992 metais. Per tris dešimtmečius kito ir šio renginio koncepcija, ir pavadinimas, dabar šis festivalis orientuotas į garso menininkus ir eksperimentinės muzikos kūrėjus. 
 
Šių metų festivalio tema – genezė. Renginio siekis – atskleisti kūrybos, kūrybiškumo ir viso kūrybinio proceso prasmes, pabrėžiant, jog kūrybiškumas visuomet įveikia įprastas normas ir nepajudinamą žinojimą. Kūryba prasideda per eksperimentą ir sąveiką su pasauliu, jis glaudžiai susijęs su aplinka ir kontekstais. Kūrybinio proceso rezultatai gali atspindėti, kontempliuoti, prognozuoti ir suteikti prasmę visam tam, su kuo susiduria menininkas. 
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: 15min iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: studentams ir senjorams
DAUGIAU