Riga National Zoo visit – Summer season (until 13.10.2024)

Riga National Zoo visit – Summer season (until 13.10.2024)

Bilieto kaina skiriasi skirtingoms lankytojų kategorijoms, taip pat priklauso nuo sezoninių apsilankymų, savaitės dienų ir laiko. Išsirinkite sau tinkantį!
Rygos nacionalinis zoologijos sodas yra seniausias zoologijos sodas Baltijos šalyse, kuriame yra apie 400 gyvūnų rūšių ir apie 3000 gyvūnų. Jos bendras strateginis tikslas – išlaikyti vienintelį nacionalinį zoologijos sodą, šviesti visuomenę apie Latvijos ir pasaulio fauną ir jos apsaugą, propaguoti sveiką gyvenseną ir turizmą, siūlant kokybišką poilsį, vykdyti tyrimus ir prisidėti prie retų ir nykstančių rūšių išsaugojimas, kartu užtikrinant aukštą zoologijos sodo gyvūnų gerovės lygį.
 
Rygos zoologijos sodas yra puiki vieta pasivaikščioti vaizdingame Mežaparke, stebint įvairius gyvūnus – nuo ​​didingų žirafų ir drąsių liūtų iki aktyvių skruzdėlių ir spalvotų žuvų.
 
Rygos zoologijos sode galėsite rasti ką nors naujo ir nematyto kiekvienu metų laiku. Įvairių gyvūnų galima pamatyti tiek lauke, tiek viduje – atogrąžų namelyje, terariume, akvariume ir kitur.
 
Gyvūnų draugijoje galima naudotis ir iškylų ​​​​viete bei vaikų žaidimų aikštele, užkandžiais ir gaiviaisiais gėrimais, o svarbiausia – švariu oru miško aplinkoje.
 
Renginių svetainė: https://www.rigazoo.lv/
Bendrosios taisyklės lankytojams
 
Norėdami maloniai apsilankyti Rygos zoologijos sode, laikykitės vidaus tvarkos taisyklių!
 
1. Rygos zoologijos sodo teritorijoje lankytojams draudžiama važinėtis dviračiu, paspirtuku, riedlente, riedučiais, dip dap dviračiu ir kitomis transporto priemonėmis. Šios transporto priemonės turi būti statomos specialiuose nesaugomuose stenduose prie Rygos zoologijos sodo centrinio įėjimo;
Rygos zoologijos sodo teritorija yra kalvoto reljefo, tad nekelkime pavojaus sau ir kitiems!
2. Rygos zoologijos sode lankytis kartu su augintiniais draudžiama!
Teritorijoje esantys augintiniai (katės, šunys ir kiti) kelia pavojų Rygos zoologijos sode gyvenančių gyvūnų sveikatai ir ramybei!
3. Draudžiama įeiti į teritoriją su oro balionais, dronais ir kitais skraidančiais objektais bei prietaisais!
4. Draudžiama šerti gyvulius!
Gyvūnų mitybą Rygos zoologijos sode kuria ir subalansuoja specialistai, o bet koks nukrypimas nuo normų gyvūnui gali sukelti sunkių pasekmių.
5. Draudžiama liesti ir trukdyti gyvūnus!
Saugokite save nedėdami pirštų ir akių prie tvoros ir aptvarų ar už jų, nebelsdami į ekspozicijas ir kitaip netrukdydami gyvūnų!
6. Draudžiama triukšmauti!
Būkite tylūs ir mandagūs, gerbdami gyvūnus, kitus Rygos zoologijos sodo lankytojus ir darbuotojus!
7. Draudžiama lipti ant užtvarų, aptvarų ir per juos!
Gyvūno teritorija prasideda už užtvaros! Saugokime save ir gerbkime gyvūnus, laikydamiesi nustatytų ribų!
8. Rūkyti draudžiama (išskyrus specialiai tam skirtas vietas)!
Rūkymas kenkia tiek žmonėms, tiek gyvūnams. Prašome gerbti mūsų lankytojų ir gyvūnų teisę kvėpuoti švariu oru!
9. Į teritoriją įeiti ir būti apsvaigus nuo alkoholinių ir kitų svaigiųjų medžiagų draudžiama!
10. Į teritoriją draudžiama įsinešti ginklus, šaunamuosius ginklus, aštrius daiktus, kurie gali kelti pavojų jūsų, kitų asmenų ir gyvūnų saugumui.
11. Draudžiama gadinti Rygos zoologijos sodo želdinius, įrangą ir pastatus. Griežtai draudžiama išsinešti iš teritorijos ar perkelti bet kokią įrangą.
12. Rygos zoologijos sodo teritorijoje viešėti po darbo valandų draudžiama.
Sekite balso pranešimus, kad zoologijos sodo darbo laikas baigiasi ir būtina palikti teritoriją!
13. Foto ir vaizdo įrašymas vyksta Rygos zoologijos sodo teritorijoje. Gauta medžiaga gali būti naudojama viešinimo ir pažeidimų nustatymo tikslais.
Būkite apdairūs, nepažeiskite taisyklių, mes viską matome!
14. Draudžiama naudoti prietaisus su atvira ar uždengta liepsna, įskaitant groteles, išskyrus atvejus, kai tai suderinta su Rygos zoologijos sodo administracija.
15. Rygos zoologijos sodo lankytojai įsipareigoja vykdyti ir laikytis Rygos zoologijos sodo darbuotojų nurodymų ekstremaliomis situacijomis ir gali būti išsiųsti iš Rygos zoologijos sodo, jei nesilaikoma taisyklių ar nurodymų.
16. Rygos zoologijos sodo lankytojai įsipareigoja saugoti įėjimo bilietą iki apsilankymo pabaigos ir pareikalavus pateikti Rygos zoologijos sodo vidaus apsaugos tarnybos darbuotojui.
DAUGIAU