Romantiškasis Chet Baker

Romantiškasis Chet Baker

Chet Baker – legendinis džiazo trimitininkas ir vokalistas, padaręs reikšmingą poveikį džiazo pasauliui. Jis išgarsėjo sklandžiu lyrišku grojimu ir užburiančiai gražiu balsu.

XX a. šeštajame dešimtmetyje tapęs „cool“ džiazo žvaigžde, jis savo unikaliu stiliumi ir šilta charizma laimėjo milijonus gerbėjų bei išlieka super populiarus ir šiandiena.

Chet Baker gyvenimas paženklintas ne tik neįtikėtinais muzikiniais pasiekimais, bet ir audringomis išgyvenimo kovomis, tai papildo jo palikimą dar viena intriga.

ARČIAU MUZIKOS vakare skirtame Chet Baker gyvenimui ir muzikai, giliau susipažinsime su jo istorija, klausysimės puikios muzikos gyvai ir iš nesenstančių įrašų.

Vakarą veda – Vytautas Skudas (trimitas, fliugelhornas) ir Paulius Zdanavičius (fortepijonas).

Vakaro svečias – Valerijus Ramoška (trimitas, fliugelhornas).


ARČIAU MUZIKOS – tai susitikimų su muzika vakarai, kuriuos veda įdomūs “palydovai” – muzikologai, muzikantai, melomanai – tam tikro žanro, kompozitoriaus, instrumento, atlikėjo ar šalies muzikinės kultūros gerbėjai. Jie pasakoja apie šios muzikos ypatumus, gyvai ja demonstruoja, atrenka charakteringus įrašus klausymui. Įrašai kokybiškai atkuriami iš vinilo plokštelių arba aukštos raiškos skaitmeninių failų – tai leidžia pajusti specifinį emocinį turinį, įvertinti atlikimo niuansus, atskleisti šios muzikos gelmes.
Muzikos magijos klube vyksta renginiai, skirti pasimėgauti įvairia muzika kaip atliekama gyvai, taip ir atkuriama iš įrašų.
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~likus 30min. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: ~15min.
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau

DAUGIAU