ROYCE albumo ”JUDA” pristatymas Vilniuje

ROYCE albumo ”JUDA” pristatymas Vilniuje

ROYCE albumo „JUDA“ pristatymas Vilniuje
Po dviejų metų karantino pertraukos į pirmą 2021 m. koncertą sostinėje kviečia elektroninio roko grupė „Royce“. Jo metu klaipėdiečių kompanija pirmą kartą gyvai pristatys pavasario pradžioje išleistą albumą „JUDA“ bei primins savo gerbėjams, kaip gyvai skamba žinomiausi grupės hitai.
 
Retais, tačiau itin kokybiškais gyvais pasirodymais garsėjanti grupė „Royce“ pirmąjį naujausio savo albumo pristatymo koncertą surengs spalio 8-ąją dieną. Kaip teigė grupės vokalistas Ilja Gun, šio pasirodymo kolektyvas laukia su dideliu nekantrumu.
 
„Nors niekada nebuvome ta grupė, kuri kas mėnesį rengtų po kelis koncertus, tačiau ši pertrauka net ir mūsų standartais buvo kiek ilgoka. Tuo labiau, kad per šį laiką išleidome ir naują albumą, kurio kūrinių gyvomis interpretacijomis labai nekantraujame pasidalinti su klausytojais“, – mintimis dalinosi grupės lyderis.
 
Naujausias „Royce“ albumas „JUDA“ dienos šviesą išvydo kovo pradžioje ir sulaukė nemažai grupės gerbėjų pozityvių įvertinimų. Pasak Ilja, tai buvo daugiausiai susidomėjimo sulaukęs „Royce“ albumas per visą kolektyvo gyvavimo istoriją. Todėl grupės nariai aktyviai ruošiasi ir išskirtiniam pristatymo koncertui.
 
„Norime tinkamai atsidėkoti žmonėms už parodytą dėmesį ir pagarbą mūsų naujausiam darbui. Manau, tai bus didžiulė šventė ir mums, ir publikai. Kas seka mūsų veiklą, žino, kad kiekvienam savo gyvam pasirodymui ruošiamės labai atsakingai. Tad Vilniaus publikai ketiname patiekti itin kokybišką muzikinį patiekalą“, – kalbėjo „Royce“ vokalistas.
 
Koncerto metu „Royce“ ne tik pristatys naujausią savo kūrybą, bet ir atliks tokius jau gerbėjų pamėgtus kūrinius, kaip „Coming Home“, pagal Justino Marcinkevičiaus eiles parašytą kūrinį „Eikit Žmonės“, su Lietuvos muzikos legenda Igoriu Kofu įrašytą dainą „Iš Smėlio ir Pieno“ bei kitus grupės hitus.
 
Grupė „Royce“, kurią sudaro vokalistas Ilja Gun, gitaristas Karolis Žioltikovas, klavišininkas Justas Katauskis, būgnininkas Dainius Kažukauskas, bosistas Artur Mamin, pritariančioji vokalistė Kristina Jatautaitė bei gyvo garso režisierius Mindaugas Putna, savo diskografijoje turi tris studijinius albumus.
 
2014 m. susibūręs kolektyvas pirmuosius veiklos metus gyvavo kaip grupės „playing the Depeche“ tribute projektas. Vėliau pasuko savos kūrybos keliu ir 2016 m. publikai pristatė pirmąjį autorinį albumą „Black Lights“. Po dviejų metų pasirodė ir antrasis grupės studijinis darbas „Mano America“.
 
Šiemet išleistas albumas „JUDA“ tapo pirmuoju pilnu grupės rinkiniu gimtąja lietuvių kalba. Be autorinių grupės tekstų, elektroninio roko rūbu albume buvo aprengtos ir Lietuvos literatūros klasikų Antano A. Jonyno, Vinco Mikolaičio-Putino bei Vytauto Mačernio eilės.
 
Royce albumas „JUDA“:
 
Royce daina „Iš Smėlio ir Pieno“:
 
Royce „Facebook“ puslapis:
 
Renginyje taip pat gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.
 
ROYCE – Iš Smėlio Ir Pieno (feat. Igoris Kofas)
https://youtu.be/NwD3YlixM4Y

ROYCE – Mechanika Aš
https://youtu.be/tJC6LZKTjqY

ROYCE – 1000 TIMES
https://youtu.be/jry5uQBIvuA

ROYCE – Tavo
https://youtu.be/J0D9oJ-0xIU

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys: ~19 val.
Renginio trukmė: ~2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

DAUGIAU