Rusnės Festivalis

Rusnės Festivalis

Gerai žinomi Lietuvos atlikėjai – Saulius Prūsaitis, Radistai, Monika Linkytė, grupė „Rondo“, kylanti ir „Depeche mode” programą turinti klaipiediečių grupė „Royce”, „Kakė makė” ir daugybė kitų muzikantų šią vasarą koncertuos didžiausioje Lietuvos saloje – „Rusnės festivalio” metu.

Jau devintus metus vyksiantis festivalis šiemet keičia stilių, taigi jo lankytojai išgirs ne „Kantri” stiliaus dainas, bet populiarių Lietuvos atlikėjų ir gerai žinomų grupių koncertus.

Dvi dienas truksiantis „Rusnės festivalis” žada daug pramogų visai šeimai: vėtrungių dažymo edukaciją, skrydį oru balionu, batutų miestą. Rusnė apsupta vandens, tai kaipgi be vandens pramogų? Galėsite pasiplaukioti vandens slidėmis, padangomis ar laivais kartu su salos kapitonais. O jeigu išalksite, galėsite užkąsti čia pat išrūkytos žuvies.

Renginys sudomins ir seminarais apie sveiką gyvenseną, ant Atmatos upės kranto veiks mobili tradicinė lietuviška pirtis, kurioje visą dieną vyks pirties programos su profesionaliu pirtininku.

Festivalio metu galėsite pamatyti ir aukščiausią Europoje – net 7 metrų aukščio dviratį, taip pat didžiausią šluotą, kirvį. Tomis dienomis į Rusnę žada atvažiuoti VW Vabalų klubo automobiliai, o jeigu pavyks, pamatysite ir lenktyninį automobilį, kuriuo Dakare skriejo Rusnės bičiulis Antanas Juknevičius.

Festivalio vietoje bus įrengta atskira zona palapinių miesteliui, tad atvykusiems iš toliau nereikės sukti galvos dėl nakvynės. Organizatoriai pasirūpino, kad automobiliai saugiai būtų palikti naujai suplanuotoje aikštelėje.

Birželio 30d. nuo 14val. vyks gyvai grojančių jaunimo grupių koncertas bei autorinės Dainos stovyklos dalyvių pasirodymas didžiojoje scenoje.

Galėsite dalyvauti bėgimo maratone ,,Aplink Rusnės salą,,

Mergaitės vardu Rusnė, pateikusios asmens dokumentą, į festivalį bus įleidžiamos nemokamai.

Daugiau apie festivalį www.rusnesfestivalis.lt

DAUGIAU