Sakartvelo operos žvaigždės ”Suliko” Vilniuje

Sakartvelo operos žvaigždės ”Suliko” Vilniuje

Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje vyksiantis vokalinio ansamblio „Suliko“ ir Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO koncertas yra „Sakartvelo Kultūros pavasario“ renginių Lietuvoje kulminacija.

Vokalinis vyrų ansamblis „Suliko" – lietuvių dievinamo ir išsiilgto subtilaus, sodraus kartveliško dainavimo perlas. Ansamblio pristatoma daugiabalsė kartvelų liaudies daina yra unikali – tai viena iš seniausių dainavimo tradicijų pasaulyje, kuri yra įtraukta į Unesco kultūros paveldo sąrašą. „Suliko" koncertuose publika turi galimybę pakeliauti gruziniškos muzikos tradicijomis nuo Va. sukurtų liaudies dainų iki Vėlyvaisiais Viduramžiais sukurtų epinės poezijos šedevrų. Kolektyvas koncertuoja visame pasaulyje – Prancūzijoje, Vokietijoje, Izraelyje, Šveicarijoje, Čekijoje, Kazachstane, Rusijoje ir kitur.

Ansamblis „Suliko" 2019 m. į Lietuvą atveža „Sakartvelo kultūros pavasarį" ir savo pasirodymais nudžiugins kauniečius (Kauno Valstybinė Filharmonija) ir šiauliečius (Šiaulių Arena). Vilniečiams „Suliko" ruošia išskirtinį pasirodymą, kuriame dalyvaus ir Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO. Abi šalis pasaulyje garsinantys kolektyvai atliks programą, kurioje susilies Sakartvelo bei lietuvių muzika, taip pažymėdami šių dviejų šalių kultūrinį bendradarbiamą.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
– 10% studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU