Saulės Kliošas: Meilės Mieste albumo pristatymo koncertas

Saulės Kliošas: Meilės Mieste albumo pristatymo koncertas

Naujo, lengvo, melodingo, turinčio stebuklingų galių Saulės Kliošo albumo „Meilės mieste“ pristatymas.

Nauji susitikimai ir nekintanti žinutė: matuokime širdimi, gyvenimo kelyje galvokime apie save, kitus ir mus supančią aplinką?!. Koncerte pristatysime naujas dainas ir užbaigsime jaukiais linksmais jūsų mėgstamiausiais kūriniais, kad būtų pasiektas maksimalus lengvumas ir džiaugsmas.
 
Savo kūryboje svarstome, kiek mūsų pasaulis, veikia kitų pasaulius? Ar juos praturtina ar nepalieka jiems vietos?
Naujasis Saulės Kliošo albumas – tai šešios lyriškos meilės ir vilties dainos, turinčios banguojančią ritminę šiltą energiją, švelnius harmoningus sprendimus, apkabinančius kiekvieną. Subalansuotas moterims žydėti, bet tinkamas vyrams, girdintiems pasaulio širdį. Visi esame vienas bendras gyvybės ratas, ir visi pakviesti į džiaugsmo ir meilės puotą, labiausiai mūsų laukiamą muzikinį įvykį Lietuvoje!
 
Saulės Kliošas sieks pačių mieliausių koncertų Lietuvoje fenomeno. Didžiausias akcentas bus skiriamas muzikai, priderinant aplinką, kurioje galėtumėte pajausti viską, ką transliuoja kolektyvas. Jaukiai, švelniai ir apie svarbius mums dalykus. Jei manai, kad Saulės Kliošas gali nuimti didelį ar mažą akmenį nuo tavo širdies, paverčiant jį ryžtu stengtis toliau – lauksime tavęs ir tavo artimiausių rato.
 
Pasimatykime ir pasiekime geriausios savijautos rekordą. Jei to dar niekada nepatyrei su Saulės Kliošu, susitikime mūsų MEILĖS MIESTE. <3 DURYS: 18:30
KONCERTAS: 20:00
BILIETAI: platina Bilietai.lt (bilietai brangs)
VIETA: Kablys + Kultūra (Kauno g. 5, Vilnius)

Koncertas bus fotografuojamas ir filmuojamas.

 

 
Durys atidaromos: 18:30
Koncerto pradžia: 20:00
Renginio trukmė: 1:00
Pertraukos:
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai:
iki 9 (imtinai) metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
Pirmi bilietai pigiau
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]
DAUGIAU