Saulius Petreikis naujo albumo pristatymo koncertas

Saulius Petreikis naujo albumo pristatymo koncertas

Dėmesio!

Bičiuliai, jūsų visų labai pasiilgome ir nekantraujame, kada vėl susitiksime koncertuose. Ta proga džiaugiamės galėdami paskelbti perkeltas į spalio mėnesį koncertinio turo “Sekma ryta” datas! Jūsų įsigyti bilietai ir toliau galioja, tad tikiuosi, kad visi ten ir susitiksime!

PS. Deja, Alytaus ir Marijampolės koncertus buvome priversti atšaukti, tačiau būtinai pas jus atvyksime ateityje. Įsigytus bilietus kviečiame iškeisti į bet kurį mūsų albumą ir taip išreikšti savo palaikymą šiuo sunkiu kultūriniam sektoriui laikotarpiu. Visgi, jeigu nuspręsite atgauti pinigus- tuomet bilietus galite grąžinti iki birželio 15 d. kreipdamiesi el. paštu info@tiketa.lt, o dėl albumų susisiekite el. paštu info@spmuzika.com

Kovo 17 d. pasirodymas nukeltas į spalio 18 d. Bilietai galios tie patys.

Kovo 20 d. pasirodymas nukeltas į spalio 16 d. Bilietai galios tie patys.

Kovo 21 d. pasirodymas nukeltas į spalio 13 d. Bilietai galios tie patys.

Kovo 22 d. pasirodymas nukeltas į spalio 17 d. Bilietai galios tie patys.

Saulius Petreikis kviečia į naujo albumo pristatymo koncertus! Vienas ekspresyviausių Lietuvos kūrėjų, kurio koncertuose stebina gebėjimas sutalpinti gaivališką pirmapradiškumą ir sielos kūrybą. Atlikėjo daugiapusiškumas atsiskleidžia per skirtingus instrumentus ir nuolatinį ieškojimą tiek gyvybingame dienos aktyvume, tiek mistiškos tamsos apmąstyme. Šiame permainų kelyje susipina verksmingas dudukas, dvasinga bansuri fleita, įdomioji kinų hulusi fleita, nuoširdusis lamzdelis ar šokius nešančios airiškos fleitos. Visi atlikėjo išieškoti instrumentai – tai tik didingo medžio šakos, kurio šaknys tvirtai siejasi su viso pasaulio tautomis, todėl muzika skleidžia vienybę. Kartais tai eksperimentas, o kartais tvari struktūra, nes atlikėjas kuria nuo archajiško folko iki modernios World muzikos ir netgi su ekspresyvaus džiazo elementais. Atlikėjo koncertas – tai visad kelionė aukštyn mitinio pasaulio medžio šakomis, kurios gidas Saulius Petreikis – nuoširdus, ekspresyvus ir visad nenuspėjamas.

DAUGIAU