SCARLXRD

SCARLXRD

Didžiosios Britanijos repo muzikos žvaigždė SCARLXRD pirmą kartą koncertuos Lietuvoje. Birželio 6 d. Menų fabrike LOFTAS jis surengs galingą pasirodymą. Atlikėjo  koncertą apšildys šiuolaikinio hiphopo madą Lietuvoje diktuojanti grupė „Mad Money“. Tai – velniškai karštas derinys, kuris žada tikrąjį „Didįjį sprogimą“.

Paklausius, pirma reakcija – ,,O Dieve!”, šokas. O pakasus giliau, pagalvoji, ,,OK. Ką tas žmogus išgyvena?” Kartais mes turime pradėt bijot, kad pajudėtume į priekį. Aš nesu savo laimėjimų fanas. Man tai lyg šešios pėdos po žeme. (,,6 feet” -dainos pavadinimas). Mes visi mirsim, todėl pirmyn. Tegul tai mus įkvėpia. Vienas iš mūsų mylimųjų miršta ir mes pasineriam į visus drauge išgyventus gerus prisiminimus. Sielvartaujame, gedime, ir aš tai suprantu, bet mano mama visada sakydavo, kad jai mirus mes privalome surengti vakarėlį. Ji sakydavo – ,,nekremuok manęs, nes kitaip aš grįšiu ir vaidensiuosi”. Tai jos žodžiai.

Štai ką atsako repo atlikėjas Marius Listhrop, paklaustas, kokią reikšmę turi jo dainų žodžiai. „Heart attack“, „CHAIN$AW“, „King, Scar“ savo unikalumu susprogdino muzikos industriją ir per du metus uždirbo vienai ryškiausių repo žvaigždžių tiek, kiek uždirba vidutinis atlikėjas per visą savo karjerą. Maištininkas su juoda kauke tarsi jaunas chirurgas, norintis sužinot, kas yra žmogaus viduje ir kokie demonai jį valdo. Kodėl išsiskyrus begalinė meilė žmogui virsta noru jį sunaikint? Kodėl dažnai negali atsiverti ir paprašyt kitų pagalbos?

SCARLXRD, įvardijamas kaip „scenos smurtautojas”, dažnai peržengia ribas ir pasiekia kitą lygį žanre – iškraipytas vokalas, sunkiųjų gitarų naudojimas bei spąstų elementai vos telpa į „rap“ kategoriją, tačiau 23-jų metų vokalistas, nekreipdamas dėmesio į ginčus pogrindyje dėl jo talento, agresyvia dainų atlikimo maniera sužavėjo dešimtis milijonų gerbėjų visame pasaulyje.

Birželio 6 d. Menų fabrike LOFTAS jis surengs savo pirmąjį pasirodymą Lietuvoje.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU