Scenos gražuolė

Scenos gražuolė

Online spektaklis “Scenos gražuolė”
Režisierė Rita Urbonavičiūtė.
Pagal J. Hatcher pjesę.

Virtualaus spektaklio subtilaus humoro ir atvirų pokalbių bangos nuneša į intriguojantį aktorių-menininkų gyvenimo salą. Joje norima gvildenti tai, kas yra susiję su žmogaus kūryba, gilintis, kodėl aktorius vaidina ir kodėl režisierius kuria. Tai apie laiką, kai gražiausia 1660-ųjų Londono teatro moteris iš tikrųjų buvo… vyras – aktorius Edvardas (Nedas) Kynastonas, kurio gracija ir itin moteriška išvaizda žavėjo publiką. Tačiau vieną dieną Edvardas buvo priverstas iš naujo žengti savęs atradimo keliu, po to, kai teatro scenose ėmė vaidinti šalies moterys. Leisk sau išvysti, kur Kynastonas toliau žengia, atsidūręs profesinėje ir tapatybės kryžkelėje. Pajausk kiekvieną juoku užburtą vėjo dvelksmą ir žmogaus gyvenime esančios konkurencijos didybę. Iš naujo atrask partnerystės ir pasikeitimo grožį, meilę aktoriniam menui ir giliai mumyse
tūnančių talentų žavesį. Pajausk, kaip šis spektaklis atkakliai ir be atvangos liudija apie meno jėgą ir poveikį gyvenimui, kaip skleidžia meilės šviesą kiekvienam praeiviui tamsos užvaldytoj gatvėj.

Aktyvavus nuorodą, spektaklį galėsite peržiūrėti per  24 val.  

Tai yra spektaklio transliacija. Tai nėra renginio bilietas.

 
Bilietas transliacijai bus išsiųstas registracijos formoje nurodytu el. pašto adresu, tad įsitikinkite, kad el. pašto adresą nurodėte teisingai. Bilietą transliacijai galite išsaugoti arba atsispausdinti iš kart po pirkimo.
Transliacijos nuoroda bus nurodyta ant bilieto ir pateikta po mokėjimo.
Prisijungimo kodas – bilieto barkodas.
DAUGIAU