Sergej Slavianskij / Сергей Славянский | KLAIPĖDA

Sergej Slavianskij / Сергей Славянский | KLAIPĖDA

Sergej Slavianskij

Baltarusijos romantikas, moterų širdžių užkariautojas Sergėjus Slavyianskij savo didelio, jubiliejinio turo metu pasirodys ir Jūsų mieste. Milijonų žmonių pamėgta daina „Žena“ tapo tikra Sergėjaus Slavyianskij vizitine kortele, o jis pats – tautos numylėtiniu. Jo aiškios ir melodingos, kupinos meilės ir džiaugsmo dainos nesunkiai randa atsaką kiekvienoje širdyje. Tai ir yra poeto bei kompozitoriaus Sergėjaus Slavyanskij sielos atspindys. Būdamas ryškia asmenybe Sergėjus dažnai dirba pagal savo paties susikurtas šou biznio taisykles, o tai jam suteikia dar didesnio išskirtinumo.

Nepakartojama koncerto atmosfera Jūsų sielai taps tikra švente. Skambės ir naujos, ir jau pamėgtos dainos: „Žena“, „Alionuška“, „Migren“, „Zagruzi moju lubov“, „Ona zvezda“ ir kt.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Renginio kalba: rusų k.

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU