Shopper Marketing konferencija ”Sales Success through Shopper Marketing”

Shopper Marketing konferencija ”Sales Success through Shopper Marketing”

Data: 2024 m. balandžio 16 d.

Laikas: 10:00 – 18:00 val.

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius

Pirkėjo rinkodara yra visuma veiksmų, kuriais norima vartotojų patirtį pirkimo vietoje padaryti kuo malonesnę ir įsimintinesnę. Todėl siekiama išmanyti ir suprasti klientų pirkėjo kelio ypatumus, padidinti pirkėjo įsitraukimą visuose jo etapuose.

Kas yra žinoma apie Pirkėjo rinkodarą (angl. Shopper marketing) Lietuvoje?  Iš dešimties žmonių, dirbančių rinkodaros srityje, net septyni negali atsakyti, kas vis dėlto yra Pirkėjo rinkodara ir kodėl tai yra tiesioginis kelias į didesnius pardavimus.

Kada lengviausia parduoti pirkėjui?  Kai jis yra pirkimo vietoje ir nori pirkti.  Kaip jam ne padedama, o kartais net ir trukdoma (!) pirkti, Jūs išgirsite iš žmogaus, bene daugiausiai Europoje, o galbūt ir visame pasaulyje kalbančio apie Pirkėjo rinkodarą.

Ken‘as Hughes‘as (Ken Hughes) yra pripažintas vienu iš pirmaujančių vartotojų, pirkėjų ir pirkėjų internetu elgsenos ekspertų. Jo gebėjimai padėti savo klientams suprasti fizinį, skaitmeninį ir būsimą vartotoją vertinami tarptautiniu mastu.  

Turėdamas 20 metų generalinio direktoriaus patirtį agentūroje, kuri specializavosi atlikdama pirkėjų elgsenos tyrimus, jis derina savo supratimą apie vartotojų psichologiją, skaitmeninę antropologiją, elgsenos ekonomiką ir mažmeninės prekybos futurologiją, kad išsiaiškintų naujojo vartotojo poreikius ir prognozuotų būsimus jų pokyčius.

Ken‘as didžiausius pasaulio prekės ženklus konsultuoja klientų patirties, daugiakanalės strategijos, dirbtinio intelekto, pirkėjų rinkodaros, mažmeninės prekybos tendencijų, tūkstantmečio / Z kartos klausimais. Tai patyręs autorius, TED pranešėjas, universiteto dėstytojas, todėl jo pasisakymai yra įžvalgūs ir verčiantys susimąstyti. Ken‘o pristatymai pagarsėję energija, pramoginiais elementais ir aistra, išraiškingu airišku sąmoju.

Kiekvienais metais Ken‘as dalijasi savo mintimis bei įžvalgomis su dešimtimis tūkstančių konferencijų dalyvių visame pasaulyje. Tai vienas populiariausių pranešėjų, užsakomų tarptautinėse konferencijose ir internetiniuose seminaruose apie vartotojiškumo ateitį. Ken‘as reguliariai išrenkamas geriausiu pranešėju renginiuose, į kuriuos yra kviečiamas kalbėti, todėl neabejotinai jis sudomins bei pradžiugins konferencijos dalyvius ir mūsų šalyje.

„Geriau vienas, bet turintis ką pasakyti LABAI geras pranešėjas, negu 30 kalbančiųjų po 20 minučių, iš kurių 10 minučių atsiprašinėjama, kad ant scenos ima jaudulys.“

G. Oliškevičius, Sorbum Group generalinis direktorius

1

DAUGIAU