SIELA VĖTROJE / naujo albumo pristatymo koncertas

SIELA VĖTROJE / naujo albumo pristatymo koncertas

SIELA VĖTROJE / naujo albumo pristatymo koncertai

2020 metais Lietuvos gotikinio roko vėliavnešiai – grupė „Siela“ švęs veiklos 30-metį. Į jubiliejinius metus rokeriai įžengs su nauju, jau 14-uoju albumu. Jame, anot grupės, bus daugiau instrumentinės, psichodelinės muzikos. Albumo pavadinimas – „Vėtroje“ geriausiai apibūdina dabartinę grupės būseną: „Siela“ intensyviai ruošiasi išskirtiniams naujosios kūrybos pristatymo koncertams, kurie gruodį įvyks Vilniuje ir Kaune.

Koncerto programoje – naujojo albumo kūriniai ir didieji „Sielos“ hitai, tokie kaip – „Rudenio dievas“, „Paskutinis herojus“ ar istorinis gabalas „Vėjas. Žvaigždė“, kuris buvo įrašytas dar 1995 metais, prodiusuojant Andriui Mamontovui.

Grupė „Siela“ per kelis dešimtmečius užsiaugino jau kelias klausytojų kartas. Jų muzika turi ilgaamžiškumo kodą, o dainos – sielą, todėl ir 18-mečiai, ir 50-mečiai vertina „Sielos“ kūrybą. Rokeriai gyvena ne praeitimi, o ateitimi: visi ankstesni jų albumai neseniai įgavo šviežią skambesį ir pradeda skaitmeninį gyvenimą muzikos platformose. Tačiau visai kas kita išgirsti legendinę „Sielą“ ir dar veržlesnį naująjį albumą gyvai! Legenda gyva ir gyvuoja toliau.

SIELA:

Aurelijus Sirgedas – balsas, gitara

Kostas Kriaučiūnas – gitara

Edvardas Kaluger – bosinė gitara

Darius “Mekas” Juodka – mušamieji

 

„Vėjas. Žvaigždė“ (Sielininkai, 1995) http://bit.do/fboYS

„Rudenio dievas“ (Tavęs man reikėjo, 1997) http://bit.do/fboY2

„Meilę skriaudžia dangus“ (Juodo Opiumo Žemė, 1993) http://bit.do/fboZb

 

Daugiau apie grupę:

Facebook // http://bit.do/fbKCJ

Youtube // http://bit.do/fbKCN

Instagram // http://bit.do/fbKC3

Spotify // http://bit.do/fbKDb

 

 

Albumo pristatymo koncertai:

12.14. KAUNE, muzikos klube ,,Lemmy” (Girstupio g. 1, Kaunas)

12.10. VILNIUJE, Kablys+kultūra (Kauno g. 5, Vilnius)

 

Bilietus platina Bilietai.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

1

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2019 gruodžio 10 19:00 2019 gruodžio 14 19:00