Skrydis su filmavimu ir vaizdo klipu „Clip from the sky”

Skrydis su filmavimu ir vaizdo klipu „Clip from the sky”

Skrydžio metu pakilsite su pilotu į 350 m. aukštį,  pasigrožėsite žeme iš paukščio skrydžio. Pramoga su pasiruošimu gali užtrukti 7-10 min. Pilotas nufotografuos ir nufilmuos jus su Go Pro kamera skrydžio metu ir mes sukursime vaizdo klipą! Nuotraukas ir klipą atsiųsime elektroniniu paštu kelių dienų bėgyje.

Tai yra dvivietis parasparnis, kurio pagalba vienas  žmogus gali parodyti kitam  žmogui koks grožis mus supa. Keleivis sėdi priekyje, pilotas gale. Abudu prisegti specialiais diržais prie sėdynių. Kiekvienas iš nugaros ir apačios apsaugotas specialia apsauga. Abudu turi vieną didelį atsarginį parašiutą. Išvilktuvo lynas prisegtas, visi diržai užsegti…. startas!

Skrydžio laikas priklauso nuo pakilimo aukščio, nuo piloto ir keleivio bendro svorio, nuo oro sąlygų, nuo kylančių arba žemėjančių oro srautų. Tai reiškia, kad kiekvienas skrydis yra skirtingas, skiriasi ir skrydžio laikas. Kai atlikinėjam “triukus” aukštis “tirpsta” dar truputi greičiau. Dėl šių priežasčių pramoginio skrydžio pakilimo aukštis – 250m. , skrydžio su “triukais” – 350m. Jeigu norite pakilti aukščiau, iki 500m, paskraidyti ilgiau, pirkite aukštą skrydį.

DAUGIAU