Šlagerių Naktys

Šlagerių Naktys

Kiekvieną šeštadienį nuo 20.30 val.

ŠLAGERIŲ NAKTYS

Geriausios lietuviškos ir angliškos dainos, kurias profesionaliai atlieka muzikantai iš visos Lietuvos!

Šokite ligi pat vidurnakčio!

Jei artėja Jūsų gimtadienis, vestuvės, firmos vakarėlis ar kita įsimintina proga – nesukite galvos ir atvykite pas mus!

Jums nereikia ieškoti kur švęsti, kokie muzikantai gros, kokius įspūdingus patiekalus patiekti ar kaip pasirūpinti netvarka po šventės – tam esame mes! Pasirūpinsime visais šventiniais rūpesčiais!

 

 

Renginio draugai:

 

“Saulėja SPA”– tai didžiausias ir daugiausiai įvairių procedūrų teikiantis SPA centras Kauno regione, įsikūręs pačioje miesto širdyje, viešbutyje Park Inn. Kuriame yra ir„Saulėja“ krautuvėlė su kavinuke, siūlančia atgauti jėgas gurkšnojant natūraliųsulčių ar gintarinio vandens. Antrasis „Saulėja“ centras – jaukus, siūlantis profesionalų aptarnavimą, įsikūręs viename iš Kauno mikrorajonų(Šilainiuose).

Eglės sanatorija – “Eglės”sanatorija – tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis gydymo ir reabilitacijos centras su mineralinio vandens ir gydomojo purvo gydykla, gydomaisiais ir diagnostiniais kabinetais, mineralinio vandens biuvete.

KarnavalasLt – Būkite išskirtiniai kiekvieno vakarėlio metu! Kostiumų ir aseksuarų nuoma pagal kiekvieno poreikius ir norus.

EnergyTime – Šokių ir sveikatingumo studija įsikūrusi Kauno ,,Akropolyje” kviečia visus ir mažus, ir didelius prisijungti prie mūsų kolektyvo. Platus treniruočių pasirinkimas: pilates, kalanetika, pilvo šokiai, gatvės šokiai, regetonas, aerobika ir kt. padės kiekvienam atrasti save, o profesionalūs treneriai padės pasiekti Jūsųnorimų rezultatų. Pirma treniruotė NEMOKAMA.

Renginys mokamas.

Tel. informacijai ir vietų užsakymui: (8 37) 36 53 94
Restorane “Bernelių užeiga” Šilainiuose, Baltų pr. 81, Kaune

 

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2013 kovo 30 20:30 2013 balandžio 06 20:30 2013 balandžio 13 20:30 2013 balandžio 20 20:30 2013 balandžio 27 20:30 2013 gegužės 04 20:30