Šokio teatras AURA ir Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO | (M)eilės (m)eilėse

Šokio teatras AURA ir Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO | (M)eilės (m)eilėse

Šokio teatras AURA ir Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO | (M)eilės (m)eilėse | Lietuva

Spektaklis inspiruotas Berlyne gyvenančios lietuvių poetės ir dailininkės Aldonos Gustas (gim. 1932) gyvenimo bei kūrybos. „Kiekviena linija – meilės ryšys tarp minties ir rankos“, – įsitikinusi ji. Meno kūriniai atsiranda savitoje transo būsenoje. Užsimerkusi priešais popieriaus lapą, tarsi vedama Dievo rankos, dailininkė brėžia liniją. Ši linija A. Gustas pasąmonę sujungia su atliekamu judesiu, su popieriumi, tarsi du šviežiai padarytos žaizdos kraštus. Piešinys gimsta „pirmu sukibimu“, atskleisdamas išskirtinį jos talentą.

KAUNO ŠOKIO TEATRAS AURA

„Aura“ – pirmasis šiuolaikinio šokio teatras Lietuvoje, savo istoriją skaičiuojantis nuo 1980 m. Birutės Letukaitės įkurtos modernaus šokio studijos, į Kauno šokio teatrą išaugusios 1995-aisiais. 2011 m. „Aura“ tapo tarptautine šokio trupe, pristatančia spektaklius visuose žemynuose ir įvertinta daugybe apdovanojimų.

1989 m. teatras pakvietė į pirmąjį Lietuvoje tarptautinį modernaus šokio festivalį Kaune. 

NAUJŲ IDĖJŲ KAMERINIS ORKESTRAS NIKO 

Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO – styginių instrumentų grupė, žinoma dėl savo patrauklių ir originalių pasirodymų, atliekanti progresyviąją klasikinę muziką mintinai. Jos pasirodymuose susilieja aukščiausio lygio atlikėjų meistriškumas bei minimalistiniai vizualiniai scenos efektai. Muzikavimo džiaugsmas, originalumas, drąsa ir išskirtinė kokybė – visi šie žodžiai tinka apibūdinti NIKO.

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~0:50
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-10

 

Taikomos nuolaidos (pateikus tai patvirtinantį dokumentą):
– 30% nuolaida – mokiniams, studentams ir asmenims, kuriems sukako senatvės pensijos amžius;
– 50% nuolaida – neįgaliesiems, juos lydintiems asmenims, šokio profesionalams, šokio studijų studentams, choreografams, teatro studijos nariams (daugiau kaip 10 asmenų) ir didesnėms kaip 10 asmenų grupėms;

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

 

 

DAUGIAU