Spektaklis ”Ant Lietaus Stygių” | VILNIUS

Spektaklis ”Ant Lietaus Stygių” | VILNIUS

Butas, kuriame gyvena ekstravagantiška dama, vardu Bella, tvyro nusivylimas ir vienatve. Monotoniškas Londono lietus tik apsunkina visą situaciją. Karts nuo karto Bella savo namuose priima gerbėjus ir žinomus asmenis, tokius kaip: generolai, verslininkai bei  vakarietiškos išvaizdos gražuoliai.

Tačiau jų buvimas kartu, niekaip negelbsti nuo vienatvės kartumo jausmo, su kuriuo Bella susiduria kiekvieną vakarą. Būtent tada Bella prisimena prabėgusius jaunystės metus ir patirtus nuotykius.

Dažniausiai savo prisiminimus Bella išsipasakoja ne per daug kalbančiai tarnaitei, kuri ir buvo vienintelė klausytoja . Klausytoja ji tapo ne savo noru, taip lėmė gyvenimas.

Netikėtai visiems, Bellos gyvenime atsiranda tikras jos pasakojimų klausytojas. Juo tampa nepažįstamasis prie durų…vyras, kuris tik norėjo parduoti elektrinį šepetį.

Prekė Bellos nesužavėjo, bet štai nekviestas svečias…netgi labai. Praėjus kuriam laikui, vyriškis tampa ne tik pagrindiniu klausytoju, bet ir herojumi, kurio dėka  keičiasi visos pjesės atlikėjų likimai.

Siužete persipina lengvas humoras, liūdesio kartėlis…intrigos ir paslaptys.

Visa tai, žiūrovą palydės į beprotišką kelionę visam vakarui.

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:40
Pertraukos: -30 minučių
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU