Spektaklis „Emigrantai“

Spektaklis „Emigrantai“

Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu.

Dėmesio! 2021 rugsėjo 29-30 spektakliai nukelti į 2021 lapkričio 7 d., 19 val., Menų spaustuvę. Bilietai galios tie patys arba juos galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2021 m. lapkričio 7 d.

„Emigrantai“ (rež. Darius Gumauskas, vaidina: Giedrius Savickas ir Marius Čižauskas)

Šiame spektaklyje-komedijoje emigrantai pyksis, taikysis, valgys, prausis ir linksminsis tiesiog balkone – kaip tai vyko daugelyje Europos butų karantino metu. Intelektualas mąstytojas ir juodadarbis arba Vilniaus hipsteris ir Londono statybų pagalbinis. Netikėta ir nepatogi erdvė aktoriui, kaip ir žiūrovui, tampa tarsi priminimu – turime visi įdėti pastangų, kad teatrinis įvykis nutiktų.

Viešai publikai dar nerodytas spektaklis, performansas „Emigrantai“ (rež. Darius Gumauskas, vaidina: Giedrius Savickas ir Marius Čižauskas) pagal to paties pavadinimo Slavomiro Mrožeko pjesę buvo sukurtas Tarptautinio Teatro festivalio SIRENOS pagrindinėje programoje 2020 m. rudenį.  Pagaliau spektaklis pristatomas plačiajai visuomenei ir netikėtoje erdvėje – kultūros komplekso Sodas 2123 balkone. 

Autorių teisės priklauso – Verlag Diogenes.

Rėmėjai: Vilniaus Miesto Savivaldybė, Lietuvos Kultūros Taryba, Vaga, Clear Channel Lietuva.

Prodiuseris: VšĮ DARBININKAI

Kooprodiuseris: SIRENOS

Partneriai: Vilnius700

Renginys yra viena iš Vilniaus 700-tojo jubiliejaus iniciatyvų. Kelis metus organizuojama šventė kuriama partnerystės principu.

DAUGIAU