Spektaklis ”Mano tėvas”

Spektaklis ”Mano tėvas”

Spalio 29 dieną Kaune įvyks spektaklis, kurio negalima praleisti!
 

Spalio 29 dieną įvyks nepamirštamas ir labai svarbus įvykis teatrinio meno srityje!
Daugelio teatro meno gerbėjų pageidavimu Kaune bus rodomas spektaklis, kuris gimė ne tik jo kūrėjų talento dėka, bet ir buvo įkvėptas paties gyvenimo. Realybė, kaip žinia, gali būti žymiai neįtikėtinesnė ir keistesnė nei pati nuostabiausia fantazija!
Vienintelis pasirodymas įvyks itin jaukioje kamerinėje, tik 99 sėdimų vietų salėje, Kauno menininkų namuose (V. Putvinskio g. 56-1). Nepraleiskite puikios galimybės ir bilietais pasirūpinkite iš anksto: spalio 29 d. (šeštadienį), pradžia 18:00, spektaklio trukmė 70 min.

Spektaklis „Mano tėvas“ pasakoja unikalią mano tėvo Stanislovo Rubinovo (1930 – 2013) gyvenimo istoriją. 1941 m. liepos pradžioje Paneriuose sušaudė jo tėvą, o jiedu su motina nepaklusę ir nenuėję į getą, buvo priversti iki 1944 m. slapstytis Vakarų Baltarusijos miškuose. Išsikasė žieminę ir gyveno duobėje. Nuolat kentė badą, šaltį, ne kartą tik per plauką jiems pavyko išvengti mirties… Tai stebuklinga išgyvenimo istorija.”

Kaip pasakoja pats maestro Aleksandras Rubinovas:

Mano ryšys su tėvu buvo ypatingas: jis buvo mano draugu, mokytoju ir mano gyvenimo režisieriumi. Mes kalbėdavomės valandų valandas, kartais netgi ginčydavomės, tačiau negalėjome vienas be kito gyventi… Regis aš žinojau apie jį viską. Jis labai mėgo (ir mokėjo) pasakoti apie savo gyvenimą, susitikimus su nuostabiais žmonėmis, įdomias istorijas. Tačiau buvo viena tema, kurios jis stengdavosi išvengti – tai jo žydiška kilmė ir visa tolimesnė jo šeimos tragedija. Aš tik žinojau, kad jo tėvą (mano senelį) 1941 m. sušaudė ir kad jis su mama (mano senele) buvo priversti slapstytis kažkur miškuose… Tačiau nežinojau nei priežasties, nei detalių.

Ir tiktai 2013 m., likus pusmečiui iki jo mirties, tėvas apsisprendė ir parašė knygą „Miške ir scenoje“. Skaitydamas rankraštį aš buvau sukrėstas, aš tiesiog raudojau. Prieš mane atsivėrė didžiulė savo tragiška apimtimi istorija. Dabar aš suprantu, kodėl mano tėvas nenorėjo apie tai kalbėti ir to prisiminti. Jis tiesiog saugojo mane ir mano vaikus nuo to siaubo, kurį jam teko išgyventi, o svarbiausia, jis saugojo mus nuo žydiško prakeiksmo.

Mane ilgai kankino abejonės, kol nusprendžiau pastatyti spektaklį ir papasakoti žmonėms apie MANO TĖVĄ.

Bilietai (tik 99 vietos!) į spektaklį parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu!
Visa informacija d
ėl bendradarbiavimo, išankstinio bilietų užsakymo ir specialių pageidavimų (pabendravimo su artistu po spektaklio): +370 671 76502; +370 677 00699;

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]
 
Renginio kalba: lietuvių
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 10 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
-10% nuolaida perkant 3 ir daugiau bilietų
DAUGIAU