Spektaklis ”Pasiutimo dienoraštis”

Spektaklis ”Pasiutimo dienoraštis”

Spektaklis Pasiutimo dienoraštis
Muzikinė tragi-komedija

Ne pačiomis džiugiausiomis aplinkybėmis, bet, svarbiausia, linksmi širdyje, keturi naktiniai paukštyno budėtojai dalyvauja nuožmioje kovoje už būvį netikėtai į miestą užklydus pasiutusioms lapėms. Kai pasiutlige užsikrėtęs kolega budėtojas netikėtai miršta, paaiškėja, jog grėsmė rimtesnė nei manyta ir grasina jau ne tik kaimynų katėms ir paukštyno vištoms, bet ir žmonėms. Kol administracija ieško būdų, kaip spręsti pasiutusių lapių problemą, ruošia tvarkos aprašus ir tvirtina leidimus, paukštyno budėtojai sprendžia klausimą: ar paklusti taisyklėms ir laukti tarnybų pagalbos, ar patiems imtis savavališkų veiksmų ir gintis nuo lapių antplūdžio. Teofilijus, pravarde Lionė – buvęs floristas, puokščių meistras; Adolfas – buvęs vagis, nors buvusių vagių nebūna; moteris su kailiais – bankrutavusi parduotuvėlės savininkė; bei buvusi mokyklos pavaduotoja – savotiški, nepasisekę, išmesti, pašalinti, „buvę“, tačiau vis dar mandagūs, inteligentiški, graudžiai juokingi, vietoj nevilties išsitraukę iš užančių gitaras ir lūpines armonikėles, dainuodami dainas ir pasakodami istorijas, jie vaikšto taisyklių ribomis, ieškodami vietos, kur žmogiškumui dar galima gyvuoti.
Spektakliui specialiai parašyta pjesė, kurios pagrindą sudaro miesto ir jų gyventojų tyrinėjimas: gatvių garsų ir nugirstų pokalbių įrašų rinkimas, atsitiktinis bendravimas su miesto žmonėmis, jų istorijų rinkimas ir inkrustavimas į vientisą teatrinį-muzikinį spektaklį.

Rež. ir pjesės autorė: Justina Burškaitytė
Vaidina/groja: Fausta Semionovaitė, Mantas Barvičius, Iveta Raulynaitytė, Gytis Lemkys
Trukmė 2 val. 15min.

Premjera spalio 1, 3d.
Teatras „Vilniaus Klasika“ (Vytenio g. 6, Vilnius)

Spektaklį dalinai remia Lietuvos Kultūros Taryba.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU