Spektaklis šeimai ”Kalėdų giesmė”

Spektaklis šeimai ”Kalėdų giesmė”

Spektaklis šeimai pagal pagal Ch. Dickenso Kalėdų pasakojimą  „Kalėdų giesmė“

„Laimingos, laimingos Kalėdos, kurios gali sugrąžinti mums vaikystės dienų iliuzijas, priminti seniui jaunystės džiaugsmus ir perkelti jūreivį arba keliauninką iš už daugelio tūkstančių mylių atgal, prie gimtojo židinio, į jaukiuosius namus“ – Charlesas Dickensas.

Spektaklis sukurtas pagal garsaus anglų rašytojo Charleso Dickenso to paties pavadinimo apysaką, kurioje pasakojama apie šykštuolį Ebenzerį Skrudžą, kuris nemato prasmės džiaugtis Kalėdomis, kol Kūčių vakarą jo neaplanko trys Dvasios. Šiandien ši apysaka pati yra tapusi Kalėdų tradicija, ji jaudina seną ir jauną, vargšą ir turtingą tiek pat, kiek ir 1843 m., kai pasirodė pirmą kartą. Tai viena iš geriausių visų laikų kalėdinių istorijų ir… pati pirmoji.

Svarbiausia scennio žaidimo terpe virto laikas ir jo skaičiavimo, matavimo, fiksavimo mechanizmai.

Scenoje matome keistą objektą, tarsi didelį laikrodį, tarsi paslaptingą grimo kambarį, kur spektakliui besiruošiantys aktoriai skaičiuoja iki pasirodymo likusias minutes ir taip garsiai primena mums apie nuolatinę laiko tėkmę…

Pagrindinį istorijos personažą Skrudžą ir jo velionį draugą Marlį vaidinantys aktoriai scenoje žaidžia naudodami šiuolaikinės klounados principus, o tai jiems suteikia daug erdvės ir galios įtaigiai, netikėtai ir įdomiai papasakoti šią viktorijos laikų istoriją šiuolaikiškai.

Spektaklyje naudojamos skirtingų laikmečių medijos ir jose transliuojami vaizdai žadina praeities prisiminimus, leidžia tarsi iš šalies stebėti dabarties Kalėdų vaizdus ir sufantazuoti, kokių Kalėdų laukiame!!!

Režisierė – Kamilė Kondrotaitė
Scenografė, kostiumų dailininkė – Liuda Liaudanskaitė

Video projekcijų autorius- Tomas Jurginas
Fotografas – Remigijus Treigys
Kompozitorius – Mantas Joneikis
Grimo autorė- Giedrė Jarockaitė.
Aktoriai – Liudas Vyšniauskas, Mantvydas Poškus.
Autoriaus balsas- Šarūnas Juškevičius.

Trukmė – 40 min.

Rekomenduojama visai šeimai , vaikams nuo  6 metų.

Rengėjai:
Klounų tetro studija „Dulidu”

Tel.: 861856135 

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~12:00
Renginio trukmė: ~0:40
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

DAUGIAU