Spektaklis vaikams 7 RATAI (rež. I Jackevičiūtė)

Spektaklis vaikams 7 RATAI (rež. I Jackevičiūtė)

Muzikinis judesio spektaklis-ritualas 3+ amžiaus vaikams ir jų tėveliams

Patirkite nekasdieniškas būsenas terapiniame muzikiniame judesio spektaklyje-rituale 7 RATAI.

Skambant gyvai atliekamai autentiškai lietuvių liaudies vokalinei, sutartinių bei tautinių instrumentų (kanklių, skudučių) muzikai, kartu su spektaklio kūrėjais įsijungsite į meditatyvias ritualines apeigas ir žaidimus.

7 RATAI – tai kelionė per 7 skirtingas spalvas, garsus, kokybes, būsenas, ritualines apeigas. Tai smagumas drauge su aktoriais patirti, kaip paprasti kasdieniai ritualai, žaidimai, dainos ir pasakos gali tapti nekasdieniškais patyrimais ir bendryste.

Šiuolaikinio ir liaudies šokio junginys, video animacijos, žaidimas objektais, autentiški instrumentai ir gyvas daugiabalsis dainavimas šiame spektaklyje kuria smagų žaidybišką ritualą. Vaikai ir suaugusieji čia įtraukiami į muzikavimą, judesį, mielas pramogas, o visa tai kartu tampa šiuolaikiška bendrystės ir harmonijos terapija.

Spektaklio idėja gimė ieškant savo autentiškų šaknų ir tuo būdu atrandant, jog lietuviškas folkloras turi daug sąsajų su viso pasaulio kultūrom. Ritualai per muziką ir šokį yra bendri visoms tautoms, kas atveria suvokimą, jog visi mes esame to paties pasaulio piliečiai.

Režisierė – Ieva Jackevičiūtė

Kostiumų dailininkė ir scenografė – Indrė Pačėsaitė

Video projekcijų autorius – Tautvydas Rasiulis

Spektaklio kūrėjai ir atlikėjai – Saulė Sakalauskaitė, Greta Šepliakovaitė, Marius Gotbergas, Raimondas Klezys/Mantas Bendžius.

Trukmė: 35 min. + 10 min. žaidimas spektaklio erdvėje.

Bilietą reikalinga įsigyti tiek vaikui, tiek jį lydinčiam suaugusiajam.

Judėjimo negalią turinčius asmenis, perkančius bilietus į spektaklius, vykstančius didžiojoje salėje, prašome apie savo dalyvavimą iš anksto informuoti teatro kasą. Taip pat įspėjame, kad teatro tualetai nėra pritaikyti judėjimo negalią turintiems asmenims.

DAUGIAU