Stalo teatras: SALIAMONO TURTAI

Stalo teatras: SALIAMONO TURTAI

Interaktyvus spektaklis šeimai ir vaikams nuo 4 m.

Pagrindinė spektaklio mintis paradoksali – pasidalink turtu ir tapsi dar turtingesnis..! Objektų teatro priemonėmis, gyvai muzikuojant smuiku ir originaliu, dailininko Pauliaus Juodišiaus sukurtu styginiu instrumentu, aktoriai seka tris žydų pasakas: „Kiaušinis ir pupos“, „Medaus ąsotis“ ir „Trys paplotėliai“. Spektaklio veikėjai, žiūrovų akivaizdoje sukonstruotais ir animuotais objektais keliauja per dykumą, plaukia jūromis, vaišinasi suminkytais ir iškeptais pyragais, miršta ir prisikelia… „Stalo teatro“ spektaklyje pirmą kartą veikia kinetinis smėlis, tampantis vos ne pagrindiniu veikėju. Kaip režisierė ir aktoriai jį suvaldys – ateikite ir pamatysite!

Režisierė – Saulė Degutytė

Kūrybinė grupė: Saulė Degutytė, Snieguolė Dikčiūtė, Saulius Čėpla, Kristina Mauruševičiūtė, Edita Zizaitė, Artūras Varnas, Ligita Skukauskaitė

PASTABA: Kamerinio teatro gretimybėse parkavimo vietos labai ribotos. Rekomenduojame autombilius parkuotis Putvinskio g. ar dar toliau nuo centro. Miesto centro parkingai ypatingai užimti, kai vyksta renginiai „Žalgirio“ arenoje.

DAUGIAU