ŠTURMAS – pramoginis žaidimas automobiliais

ŠTURMAS – pramoginis žaidimas automobiliais

Šturmas” – tai pramoginės komandinės orientavimosi varžybos automobiliais, kurios reikalauja gebėjimo spręsti galvosūkius, planuoti maršrutą bei orientuotis mieste. „Šturmo“ dalyviai – paprasti žmonės, kurie yra nusiteikę azartiškai, neįprastai bei smagiai praleisti savo savaitgalio vakarą draugų, kolegų arba šeimos kompanijoje. Norėdami sėkmingai pasirodyti „Šturmo“ varžybose tikrai neprivalote būti sportininkas, mokėti laipioti stogais ar išmanyti archeologiją. Neprivalote net greitai važiuoti automobiliu – nes „Šturmas“ tai ne lenktynės ir šiame žaidimė laimi ne tos komandos, kurios smarkiai spaudžia akceleratoriaus pedalą, o tos, geriausiai sugeba išspręsti organizatorių sugalvotus galvosūkius bei susidėlioti protingiausią maršrutą.

„Šturmas“ pritraukia šimtus žmonių kiekvieną vakarą, kai jis vyksta. Žmonės dalyvaujantys šiame orientavimosi žaidime ne tik patiria gausybę emocijų (adrenalino, azarto, džiaugsmo išsprendus galvosūkį), bet ir sužino bei atranda naujų, nežinomų miesto vietų bei sužino dar negirdėtų savo miesto paslapčių. Po kiekvienų varžybų, organizatoriai apdovanoja geriausiai pasirodžiusių komandų dešimtuką. Dalyviams įteikiami įdomūs ir vertingi renginio rėmėjų prizai.

Pagrindinis šių metų Šturmo rudens serijos prizas – 2000 eurų.

Pagrindinis šių metų prizas atiteks tai komandai, kuri užims geriausią vietą „Šturmo“ finaliniame etape, kurį sudarys žaidimas per 5 Lietuvos miestus. Norėdami patekti į finalinį „Šturmo“, privalote patekti į geriausių savo miesto (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio arba Šiaulių) dvidešimtuką, skaičiuojant per 4 etapus.

„Šturmo” varžybose nugalėtojai nustatomi pagal komandų surinktus taškus, o taškus komanda gauna už kiekvieną aplankytą kontrolinį punktą arba atliktą užduotį. Kontrolinių punktų ir užduočių taškų vertės skiriasi, vertė priklauso nuo punkto sudėtingumo. Pabaigus kiekvienas varžybas, kiekvienai komandai yra suteikiamas tam tikras numatytas taškų skaičius (1 vieta – 50, 2 vieta – 36 ir t.t.). Komandos turinčios didžiausią dviejų etapų taškų sumą (viename mieste) turės galimybę patekti į finalinį „Šturmo“ varžybų etapą. Maksimalus skaičius komandų, kurios galės dalyvauti iš vieno miesto finaliniame etape yra 20.

Ko reikia norint dalyvauti Šturmo orientavimosi varžybose?

Viskas, ko reikia norint dalyvauti mūsų renginiuose, tai:

● Komanda, kurią sudaro nuo 2 iki 5 asmenų. (tai gali būti jūsų draugai, kolegos, šeimos nariai, vaikai, tėvai)

● Automobilis

● Bent vienas išmanusis telefonas su interneto ryšiu ir kamera (rekomenduojame turėti automobilinį įkroviklį ar papildomą bateriją). Taip pat rekomenduojame atsinaujinti telefono programinę įrangą.

● Tapatybės kortelė arba Pasas kiekvienam renginio dalyviui (vairuotojo teisių neužteks)

Na, ir nepamirškite svarbiausių ingredientų – sumanumo ir geros nuotaikos. Pažadame, su mumis liūdna nebūna!

Pačiose varžybose gali dalyvauti asmenys be amžiaus limito, tačiau renginio vakarinėje dalyje dalyvauti galima tik esant 21 amžiaus arba vyresniems.

DAUGIAU