Subtìlus koncertas

Subtìlus koncertas

Butikinis koncertas butikinėje aplinkoje – Padauguvėlės dvare.
 
SUBTÌLUS kviečia į nuostabų koncertą nuostabioje aplinkoje! 
Istoriškai ši vieta priklausė Jonui Benediktui Tiškevičiui, paskutiniajam Raudondvario dvaro paveldėtojui, kuris šiuos namus pasistatė kaip savaitgalio poilsio ir medžioklės vilą.
Prieš penketą metų šią vietą atrado ir antram gyvenimui prikėlė žymi dizainerių pora, kurios tikslas buvo maksimaliai išsaugoti pastato istoriją pasitelkiant autentiškus interjero sprendimus. Tad Jūs ne tik patirsite magišką muzikos skambesį, bet ir susipažinsite su renovuotomis pastato erdvėmis, kurias šiuo metu puošia Jurgitos Nakos tapybos darbų paroda.
Padauguvėlės dvarą rasite Kauno rajono savivaldybėje, Raudondvario seniūnijoje, Naujatriobių kaime, Algupio g. 32. Vos 25 km nuo Kauno centro.
 
Grupė SUBTÌLUS sukūrusi unikalų skambesį, kurio nesupainiosi su niekuo, tai world/fussion, jazz, rock, modern folk, crossover stilių muzika. Klausytojai po koncertų kone vienbalsiai teigia, kad grupės nepriekaištingas muzikos atlikimas nepalieka abejingų. Energetika tiesiog sprogsta visų koncertų metu ir to neatsiejama dalimi yra kiekvienas grupės narys. Ir nesvarbu ar jie groja savo kūrybos muziką, džiazo standartą, rock – pop, ar modernų folką, jų koncertuose tai skamba dar negirdėtai.
 
Pašėlę scenoje, atsakingi gyvenime, kuriantys, ieškantys „subtiliečiai“ koncerto klausytojams pristatys vidinės energijos ir emocijų kupiną elektroninio skambesio spalvinę gamą, persismelkusią lietuvišku autentiškumu.
 
SUBTÌLUS  atlikėjai:
Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė),
Žygimantas Baltrūnas (akordeonas, klavišiniai),
Tautvydas Jurkša (akordeonas, keytar’as),
Vytautas Švažas (mušamieji).
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
DAUGIAU