Šunyčiai gelbėja Cipoletę

Šunyčiai gelbėja Cipoletę

INFORMACIJA BILIETŲ TURĖTOJAMS

 

Renginys Panevėžyje, turėjęs vykti kovo 25 d. 18 val. (vėliau perkeltas į gegužės 14 d. 18 val.) perkeliamas į spalio 14 d. 18 val. Panevėžio bendruomenių rūmus. 

 

Renginys Kaune, turėjęs vykti kovo 29 d. 12 val. (vėliau perkeltas į gegužės 17 d. 12 val.) perkeliamas į spalio 17 d. 12 val. “Girstučio” kultūros centrą. 

 

Renginys Vilniuje, turėjęs vykti kovo 28 d. 12 val. (vėliau perkeltas į gegužės 16 d. 12 val.) perkeliamas į spalio 18 d. 12 val. Vilniaus kamerinį teatrą.

 

Atkreipiame dėmesį, kad žiūrovai į perkeltus renginius bus įleidžiami su tais pačiais bilietais, jų keisti nereikia. Dėl saugaus atstumo tarp žiūrovų užtikrinimo, vietos gali šiek tiek keistis. 

 

Jeigu data, į kurią perkeliamas renginys, Jums netinka, ne vėliau kaip iki 2020 m. rugsėjo 22 d. turite kreiptis į organizatorių el. p. adresu info@markmedia.lt, kad Jums būtų išduodamas tos pačios vertės kuponas pasirinktam organizatoriaus vykdomam renginiui. Atkreipiame dėmesį, kad kuponas bus atsiunčiamas per 30 dienų nuo prašymo atsiuntimo. Kuponas suteikiamas kiekvienam bilietui atskirai ir jam netaikomi jokie mokesčiai. Jeigu per 12 mėn. kupono nepanaudosite, galėsite per 14 dienų nuo kupono galiojimo pabaigos kreiptis į organizatorių ir susigrąžinti pinigus.

 

Taip pat galite pasikeisti bilietus į naujai pastatytą interaktyvų spektaklį „Žaislų istorijos“. Daugiau info apie spektaklį rasite artimiausiu metu Tiketos puslapyje..

Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis individualiai el. paštu info@markmedia.lt.

 

Nerealiųjų šunyčių komanda ir vėl atkeliauja į Lietuvos sales susitikti su savo mažaisiais gerbėjais. Niekam ne paslaptis, kad šunyčiai gelbėtojai yra vieni iš mylimiausių vaikų herojų visame pasaulyje. 

Ar gal taip būti, kad net šunyčiams būna nuobodžių dienų? Kaip jų geriausias komandos draugas Raideris išsprendžia šią problemą? Kokie pavojai bei iššūkiai laukia šunyčių beieškant dingusios vištelės? Ir ar pavyks pergudrauti pačius pavojingiausius jūrų piratus bei alkaną ryklį? 

Atsakymus sužinosite pamatę šį šou, kupiną nepaprastų herojų, muzikos, šviesos efektų, interaktyvių užduočių bei video projekcijų.

Vaikams iki 3 m. (neužimant papildomos vietos, su suaugusiojo priežiūra) įėjimas nemokamas!

DAUGIAU