Šunyčiai gelbėtojai – nuotykių takeliu (RUSŲ K.)

Šunyčiai gelbėtojai – nuotykių takeliu (RUSŲ K.)

Atnaujinta 2022 10 28
Pranešame, kad renginys „
Šunyčiai gelbėtojai – nuotykių takeliu (RUSŲ K.)“, kuris turėjo įvykti 2022 m. lapkričio 20 d., 14 val. yra perkeltas į 2022 m. lapkričio 22 d. 18:00 val.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginio data prašome kreiptis el. paštu: 
[email protected] ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Prašymai priimami iki lapkričio 11 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

Dėmesio! Spektaklis RUSŲ KALBA*

Aprašymas:
Trukmė: 1 valanda 30 minučių (su pertrauka)*

Vaiko amžius: 1-10 metų

 

(PASTABA! Su suaugusiuoju, turinčiu bilietą, vienas vaikas iki 2,5 metų gali įeiti nemokamai – vaikas neturi teisės į vietą, o spektaklio metu turi sėdėti globėjui ant kelių).

 

Seniai… O gal ne taip seniai? Mažame miestelyje gyveno gelbėtojų komanda: drąsūs šuniukai. Vieną dieną jie nusprendė leistis į ilgą nuotykių kelionę ieškodami lobio. Tačiau vos tik jie pagalvojo apie kelionę, jų namai apsivertė aukštyn kojomis. Įprasta sofa virto didžiuliu laivu, baltos užuolaidos – bure, o samtelis – apsaugos nuo piratų priemone.

 

DĖMESIO, PASIRUOŠĘ, PRADEDAM!

 

Tikras nuotykis prasideda! Visi baldai kambaryje virsta stebuklingu laivu. Bet koks laivas be kapitono? Pradėkite švartavimą! Gelbėtojų komanda jau pakeliui!

 

Pirmiausia jie sutinka įnirtingą, alkaną ryklį. Ar kas nors žino, ką ryklys valgo vakarienei? Žinoma, vaikai žino! Šuniukai paruošia skanų patiekalą, pamaitina alkaną gyvūną ir net… susidraugauja su juo! Kas yra horizonte?! Taip, jie tikri piratai! Įgula niekada nematė piratų, bet nemanau, kad jie nori juos geriau pažinti… Šuniukai sugalvoja juokingus vaiduoklius, dėl kurių vietiniai dreba iš baimės! Staiga danguje pasirodo didžiulis debesis, o mūsų herojams tenka susidurti su siaubinga audra, kurios metu jų valtis išplukdoma į atvirą jūrą. Šis nuotykis niekada nesibaigia!

 

Kas nutiko toliau, sužinosite apsilankę interaktyviame spektaklyje patiems mažiausiems: „Šunyčiai Gelbėtojai Nuotykiu takeliu”

 

* Spektaklio trukmė – 1 valanda 15 minučių

1

DAUGIAU